Novinka - Souhrn 7. kola FORTUNA COOL ligy

Souhrn 7. kola FORTUNA COOL ligy

Souhrn 7. kola FORTUNA COOL ligy

napsal Michal Hrdlička - 18.05.2019

Poslední kolo Fortuna Cool Ligy mělo být velmi napínavé, protože čtyři týmy se praly o tři postupová místa. Náš tým ztrácel bod na eXtatus a naopak ECLOT.LYNX ztrácel bod na nás, jenže bohužel kapitána týmu ECLOT.LYNX napadlo, že by si mohl svůj poslední zápas proti Gravity koupit, myšlenku dovedl do konce, ale Gravity vše nahlásili a ECLOT.LYNX dostali kontumaci zmiňovaného posledního zápasu a tak bylo vše náhle rozdané a v posledním kole nám šlo už jen o seed na lan finále, ale i Brute o něco hráli. Mohli totiž jako první tým odehrát celou základní část bez prohrané mapy.

 

Sestavy

 

Dark Tigers Brute
   
Tomáš "tomkeejs" Tomka  Filip "AJTT" Dolenský
Sebastián "beastik" Daňo  Michal "leckr" Kadlíček
Dominik "NIO" Maxian  Lukáš "capseN" Koláčný
Ondřej "EYO" Šťastný  René "Fazen" Szíjjato
Adam "Neofrag" Zouhar  Martin "MAXX." Smolár

 

Overpass (16:11)

Do vlastního picku jsme vstoupili za CT stranu dobře a připsali si první dvě kola, pak ale Brute zvládli dobývat B plant bez menších problémů a odskočili nám  2:6, Neofrag však triple killem v eco roundu trošku soupeře zbrzdil, ale Brute pokračovali ve své jazdě a dotáhli to až na 3:9. Nám se i díky EYOvi a jeho kvadra killu podařilo korigovat skóre na 6:9. Za T stranu jsme si perfektně hlídali agresi soupeře a pustili je pouze k dvoum kolům. Otáčíme mapu na 16:11 a bereme tak Brute jejich neporazitelnost v této lize.

 

Záznam - overpass

 

Inferno (12:16)

Na picku soupeře jsme začali za CT stranu a Brute se za útok dařilo stejně jako na předchozí mapě. My jsme občas měli dobré chvilky, kdy se nám povedl force buy za stavu 1:4, poté za stavu 2:7. Ale jinak jsme se k ničemu nedostali a soupeř vedl 3:9. Nicméně v závěru stranu jsme předvedli stejný scénář jako na mapě overpass a polovinu končíme 6:9. Ovšem tento scénář se neopakoval po výměně stran a i když jsme Brute měli již na dostřel 8:9, tak si inferno pohlídali a vítězí.

 

Záznam - inferno


eXtatus svůj zápas proti XDDDDD zvládl 2:0 a my tak zůstáváme na 4. místě a našim soupeř v semifinále bude opět Team Brute. Semifinále a finále se odehraje v Cinestar kině na Andělu. Věříme, že si spousta z vás najde cestu na lan finále a podpoří náš tým i v playoff.

            

 

Tabulka

 

  Výhry Remízy Prohry Body
1. Team Brute XPG 12 1 1 37
2. ROG.eXtatus 9 0 5 27
3. XDDDDDD 7 3 4 24
4. Dark Tigers 7 2 5 23
5. ECLOT.LYNX 6 1 7 19
6. Team Gravity 4 4 6 16
7. Moops Academy 4 1 9 13
8. Veni Vidi Vici 1 0 13 3