Novinka - Vlčák opouští Dark Tigers

Vlčák opouští Dark Tigers

Vlčák opouští Dark Tigers

napsal Michal Hrdlička - 14.05.2019

Dnešním dnem u nás ukončuje působení Michal "Vlčák" Vlk, který byl součástí Dark Tigers rok a půl. Ještě o víkendu za nás odehrál Jarní Sklizeň, kde skončil na krásném 3. místě, čímž symbolicky zakončil své účinkování v našem týmu. Důvodem jeho odchodu je snaha o zlepšení podmínek pro další hraní a posun v kariéře. kdy chce zůstat volný aby mohl obdržet nové nabídky.

 

Vlčák, který byl posledním členem naší Hearthstone sekce zaznamenal nejvíce úspěchů ze všech hráčů, kteří tu kdy hráli. Stal se mistrem Slovenska a šampiónem Tiger Masters, zvítězil na Uniza Masters 2019 a Tiger Masters invite LAN dále pak vyhrál nespočet online turnajů a uhrál i TOP 16 na Dreamhacku. Proto je tahle ztráta velmi citelná, ale nedá se nic dělat a rozhodně nechceme bránit hráčům v jejich dalším rozvoji.

 

Souhrn Michala Vlka v Dark Tigers

 

Datum vstupu: 18.10.2017

Datum odchodu: 15.5.2019

 

Ocenění online:

3. místo - Samsung Jarní Sklizeň 2019

1. místo - TIGER MASTERS S05 #14

2. místo - TIGER MASTERS S05 #9

1. místo - Red Reserve Invitational Qualifier

1. místo - TIGER MASTERS HS #20

1. místo - Vodafone Jarní Sklizeň 2018

2. místo - TIGER MASTERS HS #6

2. místo - MČR Nightcup #167

 

Ocenění Lan:

1. místo - Uniza Masters 2019

1. místo - For Games 2018

1. místo - MSR 2018

1. místo - Tiger Masters Inv.

 

Vyjádření Michal "Vlčák" Vlka k odchodu

Všechno jednou končí a dneškem i DTG Vlčák. Na základě několika aspektů jsem se rozhodl ukončit spolupráci s Dark Tigers. Jsou to skoro 2 roky, co jsem zde působil, a budu na ně velice rád vzpomínat. Ať se vám daří. Díky tygři za možnost hrát s vámi!

 

Vlčákovi přejeme mnoho úspěchů a děkujeme za vše, co pro nás udělal. Co se týče dalšího fungování Hearthstone v Dark Tigers, tak to nehodláme zatím úplně zabalit, ale v dohledné době se budeme soustředit na naši CS:GO sekci a Hearthstone scénu budeme detailně sledovat.