Novinka - Souhrn 4. kola ESL Nationals CZ/SK

Souhrn 4. kola ESL Nationals CZ/SK

Souhrn 4. kola ESL Nationals CZ/SK

napsal Michal Hrdlička - 12.05.2019

Pozorný fanoušek si všiml, že jsme přeskočili 3. kolo a je tomu tak, protože jsme hráli offstream proti týmu XDDDDDD, tento zápas jsme vyhráli 2:0 a rovnou se v souhrnu přesuneme ke 4. kolu. Výsledek proti XDDDDDD jsme chtěli napodobit i s týmem Gravity, který nás čekal netradičně v pátek. Ti to mělo o dost složitější, protože se do sestavy po dovolené vrátil Kaparzo, ale zase naopak místo una musel nastoupit host Budwar.

 

Sestavy

 

Dark Tigers Team Gravity
   
Tomáš "tomkeejs" Tomka  David "KAPARZO" Lacina
Sebastián "beastik" Daňo  Erik "reylo" Němec
Dominik "NIO" Maxian  Lukáš "VergiL" Majerik
Ondřej "EYO" Šťastný  Ondřej "Crazyy" Švec
Adam "Neofrag" Zouhar  Michal "budwar" Weiser

 

Mirage (16:9)

 

Výsledek proti XDDDDDD jsme chtěli napodobit i s Gravity, kteří nás čekali netradičně v pátek. Na mirage, která byla naším pickem, jsme na soupeře doslova vlítli. Přesnou hrou za CT stranu a díky beastikově beast módu jsme zvítězili half time 11:4. Gravity se za obranu také chytili a dostali se do zápasu, kdy nás začali pomale dotahovat. Dotáhli to až na skóre 11:8, ale EYO zvládl clutch 1v2 a od té doby už jsme zápas kontrolovali a dotáhli do úspěšného konce.

 

Záznam - mirage

 

 

Dust2 (16:14)

 

I na mapu dust2 jsme vstoupili výborně a dostali se do vedení 3:0 za útok, pak ovšem zaúřadoval KAPARZO s awp a Gravity si vítězným kolem srovnali ekonomiku. Podařilo se jim otočit stav na 4:7, ale my jsme ještě zaveleli k odporu a i díky Neofragovi a jeho clutchi 1v3 se rozcházíme po polovině nejtěsnější možnou prohrou 7:8. Soupeř po změně stran byl tím lepším týmem, kdy nám dělal problémy útok přes short a několik kol jsme na to prohráli. Za stavu 9:14 jsme ovšem předvedli obrat podobný tomu z vítězné švýcarské lanky a i za dust2 si připíšeme 3 body.

 

Záznam - dust2

 

 

V tabulce jsme odskočili společně s týmem Universe na 21 bodů, kdy před třetím vedeme o 12 bodů, ale většina týmů má BO2 zápas k dobru. Nicméně jsme na dobré cestě postoupit z prvních míst přímo do Katowic. Nechceme ovšem nic podcenit a ke každému zápasu nastoupíme zodpovědně. Ve středu nás čeká ECLOT.LYNX a my budeme chtít opět 6 bodů.

 

Tabulka