Novinka - Týdenní přehled #7

Týdenní přehled #7

Týdenní přehled #7

napsal Michal Hrdlička - 09.09.2015

League of Legends

 

Jak jsem již avizoval v minulém vydání, LoL sekce začala trénovat od neděle v team rankedech na eastu. Aktuálně jsou se stavem 11/1 v Promotions z Platinum I. Součástí týmu na postu manažera je také Michal "Micák" Vašina, který se rozhodl znovu pořádat komunitní zápasy mezi ČR a Slovenskem. DTG se stalo oficiálním partnerem těchto zápasů. Tento týden už budeme startovat i na různých online turnajích, kde se ukáže, jak na tom skutečně s LoL týmem jsme. Bohužel v tabulce Season II na portále Topgaming jedeme od nuly, protože kapitán bývalého týmu si právem nárokoval body. Snad se nám podaří i přes tuto nepříjemnost postoupit do playoff a následně na velké Finále, které se bude konat na ForGames.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Poslední dobou se našim borcům nedaří najít čas k týmovému hraní, ovšem i přesto jsme se zúčastnili dvou turnajů. V mix sestavě jsme nastoupili k Go4CS:GO #163, ale vinou kontumace vypadáme hned v prvním kole. Spravit chuť jsme si mohli ve večerní kvalifikaci na Money cup, kde jsme vedli na mapě de_dust2 po první straně 11:4, ale tým Famous dokázal zápas otočit a zvítězit 15:16. V MČR Klasifikaci tak zůstáváme na 5. místě.

 

 

Hearthstone

 

Minulý týden byla opět pěkná řada 2. a 3. kol, takže aktivita sekci nechybí, ale stále ne a ne prorazit hlavou zeď a udělat nějaké umístění.  Největší úspěch si  tak zapsal Honza, který udělal Top8 na turnaji Fujitsu Liga #35. Nicméně o víkendu čeká tým Fujitsu Lan v Re-Loadu, která je poslední offline akcí před velkým finále Fujitsu League. A kdo vlastně má účasti ve finále nejblíže? To můžeme vidět v tabulce Fujitsu ligy. Největší šanci na postup má tedy Honza (15.) a Galmod (19.).