Novinka - Souhrn 5. kola FORTUNA COOL ligy

Souhrn 5. kola FORTUNA COOL ligy

Souhrn 5. kola FORTUNA COOL ligy

napsal Michal Hrdlička - 05.05.2019

Sestavy

 

Dark Tigers Team Gravity
   
Tomáš "Tomkeejs" Tomka Patrik "nykr" Jančík
Sebastián "beastik" Daňo Ondřej "Crazyy" Švec
Dominik "NIO" Maxian Erik "reylo" Němec
Ondřej "EYO" Šťastný Lukáš "vergiL" Majerik
Adam "Neofrag" Zouhar Peter "uno" Lipowski

 

Vertigo (9:16)

I když to tak ze začátku nevypadalo, tak máme na této mapě odehrané pouza dva zápasy. Tým Gravity se sice dostali za CT do vedení 2:0, ale nám se poté podařilo uhrát 6 kol v řadě. Gravity se však dokázali adaptovat na naši hru a vítězí half time 8:7. Po změně stran jsme dokázali ninja defusem vyhrát kolo, poté už nás Gravity k ničemu nepustili a ukázali, na rozdíl od nás, že vertigo hrát umí. Vypíchl bych především výkon una, jehož AWP za CT nám dělalo velké problémy.

 

Záznam - Vertigo

 

Mirage (15:15)

Uno i celý tým Gravity si přenesli formu i na mapu mirage, kdy nám za T stranu utekli až na stav 1:8. Po clutchy od beastika jsme se však zvedli a dokázali se dostat do hry. Bylo to právě včas, protože se nám povedlo dohrát stranu do stavu 6:9, což nám ještě dalo naději na otočku. Ta se dařila ještě ze začátku útočné strany, kdy jsme se dostali do stavu 10:9, ovšem crazyyho ace dorovnal stav a Gravity se znovu ujali otěží. To platilo až do stavu 12:15, taktická pauza nám pomohla uklidnit hru a dorovnat Gravity.

 

Záznam - Mirage

 

Po pátém kole Fortuna Cool ligy máme s pěti výhrami, dvěma remízami a třemi porážkami 17 bodů a držíme stále 4. postupovou příčku, ovšem po zápase s Gravity se náš náskok zmenšil na 4 body. Musíme tedy máknout a to hned v příštím kole, kde se utkáme s týmem eXtatus, který má náskok jednoho bodu před námi. V posledním kole se pak utkáme s dosud neporaženým týmem Brute, který už má postup na lan finále jistý. 

 

Tabulka

 

  Výhry Remízy Prohry Body
1. Team Brute XPG 9 1 0 28
2. XDDDDDD 7 1 2 22
3. ROG.eXtatus 6 0 4 18
4. Dark Tigers 5 2 3 17
5. ECLOT.LYNX 4 1 5 13
6. Team Gravity 2 2 6 8
7. Moops Academy 2 1 7 7
8. Veni Vidi Vici 1 0 9 3