Novinka - Souhrn 2. kola ESl Nationals League

Souhrn 2. kola ESl Nationals League

Souhrn 2. kola ESl Nationals League

napsal Michal Hrdlička - 02.05.2019

Ve středečním zápase druhého kola ESL Nationals League CZ/SK jsme nastoupili proti týmu eXtatus, na který jsme si moc nevěřili, protože proti nim máme letos zápornou bilanci. První mapa, kterou jsme si zvolili my byla de_mirage, eXtatus poté picknul de_nuke.

 

Mirage (16:11)

 

Na de_mirage jsme začínali za CT stranu a do zápasu jsme vkročili skvěle a vedli 4:1, eXtatus však přes B plant dokázali dotáhnou na 4:3. Od osmého kola se nám dařilo kontrolovat zápas a nepustit eXtatus do vyrovnaného stavu. Do zápasu se dostal i Tomkeejs, který do té doby měl 0:6, což byl důležitý faktor na této mapě. Po kontrolovaném a týmovém výkonu vítězíme 16:11.

 

Nuke (16:12)

 

eXtatus na své mapě působili za CT sebevědomě a my tak prohrávali 0:2, ovšem povedlo se nám důležité třetí kolo a otočili jsme především díky beastikovi a NIOvi na 4:2. Od té doby však eXtatus kontrolovali CT stranu a skvělý Bloggis nás k ničemu nepustil. Za stavu 5:10 proběhla výměna stran a i tento stav nám dával jistou naději za CT. Skóre se nám povedlo srovnat na 11:11 i díky NIOvi a jeho VAC killům. Toho už nikdo nezastavil a my tak mohli slavit výhru 16:12

 

Záznam - Dark Tigers versus eXtatus

 

Po druhém kole máme za 3 výhry a 1 jednu prohru devět bodů a aktuálně držíme druhou pozici v tabulce, ovšem Team Gravity má dvě mapy k dobru. Již příští týden nás čeká ve třetím kole velmi nepříjemný soupeř, tým XDDDDD. Přijďte podpořit náš tým na stream 8.5.2019 ve 20:00.

 

Tabulka