Novinka - CS:GO s oficiální sestavou

CS:GO s oficiální sestavou

CS:GO s oficiální sestavou

napsal Michal Hrdlička - 04.04.2019

Od odchodu Lubomíra "TUSI" Tusjaka, který proběhl loni v listopadu, se naše CS:GO sestava potýká s problémem sehnat kvalitní náhradu. Ihned po odchodu TUSIho do Gravity se k nám připojil Hubert "Cannie" Ludwig, který se pak rozhodl jít jinou cestou a jeho místo nahradil Tomáš "Wantyyy" Jarolím. Dohráli jsme AGA ligu, ze které jsme bohužel vypadli a také Esea League, kde jsme se udrželi v Advanced divizi.

 

 Sebastian "beastik" Daňo se ovšem rozhodl po postupu do FPL, že se tomu zkusí věnovat naplno a na základě toho kapitán Tomáš "Tomkeejs" Tomka tým rozpustil s tím, že zkusí složit nový. Z toho starého si ponechal pouze Dominika "Nio" Maxiana a sestavu doplnil TUSIm, který tak dostal novou šanci a do týmu si přivedl i svého spoluhráče z týmu Gravity Marka "Kinzo" Bílka. Ovšem po pár dnech se vrátil beastík s tím, že mu bude tým chybět, a že to chce vrátit do staré sestavy, což se také stalo. Bohužel TUSI svoji poslední šanci pohřbil a odešel, tím pádem jsme znovu hledali pátého hráče. K týmu se na tryout připojil Adam "Neofrag" Zouhar a i přes špatné výsledky se tým rozhodl pokračovat v této sestavě oficiálně.

 

Oficiální sestava CS:GO týmu:

 

Tomáš "Tomkeejs" Tomka

Sebastián "beastik" Daňo

Ondřej "EYO" Šťastný

Dominik "NIO" Maxian

Adam "NEOFRAG" Zouhar

 

 

Tým budete moci vidět v nadcházejících týdnech a měsících ve Fortuna COOL lize, Esea Advanced League, ESL Mistrovství ČR a Slovenska, Winners league, plánujeme offline akce jako je např. Playzone Challenge, Quietus Day a máme v plánu i obhajobu ve Švýcarsku na Supreme Masters a další.

 

Vyjádření managera týmu Michala Hrdličky

Byla to tedy pěkná divočina, jak už to tak na začátku roku bývá, nicméně jsem rád, že se sestavu podařilo udržet spolu a myslím si, že Adam je kvalitní hráč a i přes horší výkony v CZ/SK oficiálech tomuto týmu věřím. Máme spoustu plánů pro letošní sezónu a já mohu říci, že pro jejich naplnění máme tu nejlepší sestavu, jakou bych si mohl přát.