Novinka - Rozhovor s Tomkeejsem před Uniza Masters

Rozhovor s Tomkeejsem před Uniza Masters

Rozhovor s Tomkeejsem před Uniza Masters

napsal Michal Hrdlička - 22.03.2019

Ahoj Tome, v poslední době se v naší CS:GO sestavě udály nějaké divoké změny, můžeš to pro naše fanoušky nějak rozebrat?

Ahoj, začalo to odchodem baštíka, po kterém jsem se i já rozhodl ukončit působení v tomto lineupu. Pár dní na to jsem se rozhodl, že si v mixu zahraji kvalifikaci do cool ligy a úspěšně jsme s niem postoupili. Baštík si uvědomil, že by mu to chybělo a FPL by ho natolik nenaplňovalo, a proto se rozhodl i nadále pokračovat. Řekli jsme si tedy proč nepokračovat v tom, co fungovalo, ale mezitím už měl slot v týmu slíbenej Tusi, který po týdnu a půl udělal opět trošku podpásovku a šel za konkurencí. Měli jsme před sebou necelý týden před Unizou a potřebovali jsme co nejrychleji sehnat potenciálního pátého hráče, se kterým bychom hned začali trénovat.

 

Tím pátým na Unizu je neofrag, je to jen dočasné nebo s ním počítáte nastalo?

Řekli jsme si, že celá sestava bude takový "tryout" do konce března a pak se rozhodneme, jak budeme dále pokračovat. Nicméně s neofragem se nám zatím hraje velmi dobře a pokud se nic nepokazí, tak myslím, že tohle by mohla být sestava na tuto sezónu.

 

 

Pokud zůstaneme u Uniza Masters, tak přeci jen nebylo moc času na přípravu, jaké máte ambice na tuhle lanku?

Trénovali jsme od neděle a každej den jsme tomu dali co nejvíc jsme mohli. Základy jsme stihli a jestli nám to bude individuálně padat, tak si věřím klidně na výhru celého turnaje.

 

Letos se do Žiliny chystá, téměř celá cz/sk špička, kterého soupeře se nejvíce obáváš?

Věřím si na každého, ale jako nejnebezpečnější a nejpřipravenější budou asi Brute s eSubou.

 

Ok, děkuji ti za rozhovor a přeji hodně štěstí do turnaje. Na závěr si dovolím trošku osobní otázku. S Tusim jste byli velcí kamarádi, stále to platí?

S Tusim jsem se bavil vždy, ale tohle jeho rozhodnutí bylo velikým zklamáním a v mém týmu už tento člověk mít místo nikdy nebude. Též děkuji za rozhovor  a nezapomeňte sledovat DTG fanpage, kde bude coverage z celé akce.