Novinka - Týdenní přehled #6

Týdenní přehled #6

Týdenní přehled #6

napsal Michal Hrdlička - 02.09.2015

Hearthstone

 

Největší úspěch si minulý týden připsal Honza, který obsadil 4. místo na Fujitsu Lan #14 v Ostravě. V boji o 3. místo podlehl hráči Hawaismurf 0:3 a odnáší si tak cenné body do tabulky. Velmi aktivní Anaro získal 2x Top8 a to konkrétně v turnaji Fujitsu Liga #34 a Matcharena #110 a já můžu s radostí napsat, že Hearthstone sekce zaslouží velkou pochvalu, především za přístup a aktivitu, což je také dobrá práce manažera Wynauta, který je již nedílnou součástí významných členů Dark Tigers.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Po vítězství v 3. kvalifikaci Tiger CS:GO, tým prohrává ve druhém kole kvalifikace čtvrté s týmem D5 11:16 na mapě de_cbble a v měsíčním finále prohrává i v odvetě, tentokráte 12:16 na mapě de_inferno. V neděli jsme odehráli One Night Stand Cup #27, ale stopku nám vystavil ve 2. kole tým famous. V tabulce Season II. jsme aktuálně na 8. místě.

 

 

League of Legends

 

Tým je stále inactive, ale to v sobotu skončí stejně tak jako dovolená našeho midaře. Nicméně udála se ještě malá novinka. Přišla k nám na měsiční testování Akademy sekce, které se ujal Lexinek a pokud vše dobře dopadne, tak v říjnu budeme informovat o jejím přijetí. Slibujeme si od toho výchovu hráčů v hodnotách Dark Tigers. Úkol to bude velmi těžký, ale jen čas ukáže, jestli academy projekt může být funkční a úspěšný na CZ/SK.

 

Fifa15

 

Konec sezóny je poznamenán nemocí admina, ale již v brzké době by se mělo odehrát finále CGS a 19.9.2015 pak Schulzinho zakončí sezónu na Lance v Re-Loadu.