Novinka - Rozhovor s Wantyyym

Rozhovor s Wantyyym

Rozhovor s Wantyyym

napsal Michal Hrdlička - 21.01.2019

Letošní zima má na svědomí divoké přestupové období a změny se nevyhnuly ani nám. Cannie, který k nám přišel po MČR, nakonec přestoupil do týmu eSuba, ve kterém už mimochodem nepůsobí. Jeho místo u nás prakticky ihned nahradil Wantyyy, který již po svém odchodu z Gravity s našim týmem trénoval.

 

Ahoj Wantyyyy, mohl by jsi se prosím na začátek našim čtenářům trošku představit?

Ahoj, moje jméno je Tomáš Jarolím, je mi 22 let a hraji pod přezdívkou WANTYYYY.


Jak dlouho hraješ CS:GO a kolika kluby už jsi za svoji kariéru prošel?

CS:GO hraji cca od svých 11ti  let, takže 11 let, prošel jsem mnoha organizacemi, vyjmenuji jen ty, se kterými jsem něčeho dosáhnul: Neophyte, eSuba, Gunrunners a CrackedGaming.


S našim týmem jsi už dohrával minulou sezónu v Esea Advanced, jak jsi vzal fakt, že tým nakonec přijal Cannieho místo tebe?

Bylo to čistě jejich rozhodnutí, bylo to těžký, pak už se mi zase ta hra znechutila, ale přišla druhá šance, kde kluci zvolili mě jako pátého hráče a doufám, že se nemýlili a dám do toho maximum.


To rád slyším, už jste se bavili o tom, čeho byste letos jako tým chtěli dosáhnout?

Přímo já s klukama se o tom nebavil, ale určitě budeme chtít bojovat o první příčky na MČR a ostatních akcích a samozřejmě budeme chtít udělat dobré výsledky v ESEA Advanced.


Ano, už máte za sebou dva zápasy, jak to probíhalo, jde už poznat, jestli bude fungovat tzv. "chemie" v týmu?

Ja jsem přesvědčen, že funguje, ale víceméně zatim se mnou kluci prošli dvě mapy a ještě chvíli potrvá než budu vědět, jak přesně s klukama hrát a co si můžu a nemůžu dovolit.

Já ti tedy přeji, ať se daří jak v týmu, tak individuálně a pokud by jsi chtěl na závěr něco vzkázat našim fanouškům, máš prostor.

Moc ti děkuji, doufám, že nás všichni fanoušci poženou za vítězstvím a my jim odpovíme výsledkem!

 

Na Wantyyyho a náš tým se můžete těšit již zítra v rozehrané AGA lize, kde odehrajeme rovnou dva zápasy proti Smoke Criminals a týmu PACT, dále pak začala nová sezóna ESEA Advanced, kde zatím máme skóre 1:1 a podle podmínek možná zavítáme i na UNIZA Masters, první LAN akci letošního roku.

 

AGA Tým - Dark Tigers

ESEA Tým - Dark Tigers

 

Foto: Hitpoint.cz