Novinka - CS:GO sestavu doplní CaNNiE

CS:GO sestavu doplní CaNNiE

CS:GO sestavu doplní CaNNiE

napsal Michal Hrdlička - 13.11.2018

Po odchodu Luboše “Tusi” Tusjaka do Gravity musel tým najít náhradu. Na tryout byl přizván Wanty a jako náhradník v Esea League Advanced působil i  Hubert “CaNNiE” Ludwig. Na výběr hráče nebylo příliš času, protože jsme se dokázali kvalifikovat na MČSR od portálu ESL. Nicméně tým si nejvíce sedl právě s CaNNiEm, který tak doplní sestavu pro nadcházející soutěže.

 

Huberta “CaNNiE” Ludwiga můžete znát z působení v týmech jako Gunrunners, eErieness, eSuba nebo třeba z Fnatic Academy. V posledních měsících byl tento 19ti letý hráč bez týmu, to se však nyní mění a my ho s potěšením vítáme u nás, v Dark Tigers. Přejeme mnoho úspěchů a věříme, že naše spolupráce vydrží delší čas.

 

Sestava:

 

 Tomáš "Tomkeejs" Tomka

 Ondřej "EYO" Šťastný

 Sebastián "beastik" Daňo

 Dominik "NIO" Maxian

 Hubert "Cannie" Ludwig

 

 Martin "z3nz3j" Tóth

 

Vyjádření kapitána týmu Tomáše “tomkeejs” Tomky

Poměrně dlouho jsme čekali s výběrem pátého hráče a nechtěli jsme situaci jakkoliv uspěchat. Nakonec jsme to museli ještě trošku urychlit kvůli nadcházející ESL lize. Rozhodovali jsme se mezi pár lidma a nebylo to vůbec lehký, ale doufáme, že jsme si nakonec vybrali dobře. Cannie má plno zkušenosti jak z czsk tak i ze zahraničí a myslím, že pro nás bude velkým přínosem. Samozřejmě jsme si všimli, že cannie je skvělý tanečník a proto k nám dobře zapadne :-)) Momentálně nás čeká plno práce s přípravou na ESL ligu, která dnes začíná a následně i AGU na kterou se nesmírně těšíme a jsme velice rádi, že jsme dostali takovou příležitost si tam zahrát.Určitě sledujte DTG fanpage, protože pro nás sezona ještě zdaleka nekončí !