Novinka - z3nz3j novým coachem CS:GO sekce

z3nz3j novým coachem CS:GO sekce

z3nz3j novým coachem CS:GO sekce

napsal Michal Hrdlička - 15.10.2018

Counter-Strike vznikl v roce 2000 a za dva roky oslaví 20 let existence. Od prvních počátků hry, kdy jsme si jen tak běhali po serveru a stříleli hlavy se CSko proměnilo na hru, kde je třeba brát v úvahu taktiky, ekonomiku, je třeba mít nějaký systém, default a ten průběžně měnit a fixovat chyby. Stejně tak se mění i požadavky na hráče, kdy to není o tom, běž na mid a dej hlavu, ale je třeba hrát více pro tým a dodržovat pokyny. S tím souvisí i psychika a pohoda v týmu. Požadavků na hráče je až příliš a právě kvůli tomu je třeba realizační tým.

 

Nám se od V4 Future festival nepodařilo najít coache, který by nám seděl a zároveň my seděli jemu. Chvíli byl u nás Erik “ecko” Koširer, na MSR s námi jel i Roman “blade” Pilný, ale bez dlouhodobějšího efektu a to bylo znát především na psychice týmu, která šla dolů spolu s výsledky. Nakonec se k týmu jako coach připojuje Martin “z3nz3j” Tóth, který již nějakou dobu spolupracuje s beastíkem. Jako hráč působil v týmu Necroraisers a v roce 2015 coachoval eEriness na MČR. Věříme, že příchod nového trenéra přinese klid do hry a nové možnosti.

 

Vyjádření nového trenéra Martina “z3nz3j” Tótha

 

Zdravím všechny fanoušky DTG, jsem už pár let osobní poradce beastika a ze srandy jsem mu říkal, že potřebují coache, ať mě nabere do týmu. No přestalo se klukům dařit a potom, co se nedostali do COOL ligy si začali hledat někoho, kdo by jim pomohl a nikdo jejich nabídku nepřijal, tak jsem zbyl jenom já. Momentální cíle jsou udržet se v ESEA Advanced, kde kluci měli velmi smolný začátek a samozřejmě se dostat na MČR a tam ukázat, že DTG jsou nejlepší tým u nás. A budoucím cílem je, se pomalu prokousávat na zahraniční scénu a dostat profesionální smlouvy.