Novinka - Hearthstone boje o For Games celý víkend.

Hearthstone boje o For Games celý víkend.

Hearthstone boje o For Games celý víkend.

napsal Michal Hrdlička - 20.09.2018

O víkendu se v herním klubu Re-Load uskuteční hned dva turnaje ve hře Hearthstone. Topgaming.eu si pro nás připravil klasickou Tiger Masters LAN, která se odehraje v sobotu a vítěz postoupí přímo na velké Grand finále celé sezóny, na For Games. Krom toho se bude hrát o prizepool 12.000, který bude rozdělen mezi 3 nejlepší hráče. Náš klub zde bude mít zastoupení 3 hráčů.

 

Sestava:

 

Vladimír "HAVAJSMURf" Koutný

Michal "Vlčák" Vlk

Pavel "Vejvyk" Vejvalka

 

Zvláště pro HAVAJSMURfa je to významná událost, protože již nyní můžeme oznámit, že se jedná o jeho poslední turnaj v Hearthstone a zároveň poslední turnaj za DTG. Pokud se mu tedy nepovede celou lanku vyhrát a postoupit na For Games. HAVAJSMURf schoval karty do šuplíku a začal se věnovat PUBG, hra ho baví a rozhodl se tedy přistoupit k ukončení své Hearthstone kariéry, což pro něj znamená i konec v Dark Tigers.

 

V Praze však zůstane dvojice našich hráčů, aby se v neděli zúčastnila Tiger Masters Invitation, kam byl pozván Vejvyk s Vlčákem. Bude se hrát o 17.500 Kč a také o poslední slot na For Games, který získá vítěz turnaje. Nezapomeňte naladit Re-Load TV a užít si víkend plný Hearthstone.