Novinka - CS:GO tým vyráží z Luhačovic do Švýcarska

CS:GO tým vyráží z Luhačovic do Švýcarska

CS:GO tým vyráží z Luhačovic do Švýcarska

napsal Jakub Egermaier - 29.08.2018

CS:GO tým má za sebou bootcamp v Lan Party Hotelu v Luhačovicích, který byl skvělý a my děkujeme za možnost připravit se na nadcházející Supreme Masters ve Švýcarsku. Tam vyrážíme zítra časně ráno a v přípravě jsme udělali maximum aby jsme konkurovali. To jak moc to pomůže uvidíme na místě, ale jsme odhodlaní předvést nejlepší výkon.

 

 

Nicméně bootcamp by měl zároveň pomoci i v následujících turnajích na domácí scéně a také v Esea Advanced League, která již za chvíli startuje. Tým čeká poslední možnost, jak se dostat na For Games, také stále nemáme zajištěné místo na MČR a určitě přijdou i další akce, které nás na podzim čekají. Podzim bude náročný a právě tehdy se ukáže, zda-li byl tým v této sezóně úspěšný.

 

 

Pro nás je nyní důležité, že po velkých letních změnách na CZ/SK CS:GO scéně naše sekce pokračuje beze změny, i když hráčům nabídky přišly. Hráči se ovšem rozhodli, že budou pokračovat spolu a výpadky z divokého léta dohání právě v Luhačovicích. Držte pěsti, ať se podzim povede dle našich představ.