Novinka - Týdenní přehled #5

Týdenní přehled #5

Týdenní přehled #5

napsal Michal Hrdlička - 26.08.2015

Counter-Strike: Global Offensive

 

Tým se zúčastnil TIGER CS:GO AUGUST QUALIFICATION ¾ na portále našeho partnera Topgaming. Bez zaváhání jsme prošli až do finále, kde nás čekal tým Kamil Klein Business. Na mapě de_inferno vítězíme 16:13 a CS:GO sekce si tak může připsat první vyhraný turnaj pod Dark Tigers. Jak jsme všichni před malou chvíli mohli zjistit, tak finále Season bude velmi lákavé a my získáváme 25 bodů do tabulky a momentálně jsme na 10. místě.

 

 

Hearthstone

 

Nejlepšího umístění tento týden dosáhli Alandus a Honza, kteří vypadli v TOP8 na Matcharena #110. Tým je velmi aktivní, ovšem výsledkově se nám zatím příliš nedaří. Napravit by to mohla Fujitsu Lan #15, kam vysíláme dva naše hráče, Matýska a Honzu. V pořadí Fujitsu ligy se momentálně propadl na nepostupovou pozici i poslední přeživší Galmod.

 

 

Fifa 15

 

Schulzinho postoupil do finále CGS Summer, které se mělo odehrát tuto neděli, ovšem admin turnaje onemocněl a tak se celý turnaj překládá na neurčito. Posledním eventem pro Fifa 15 měla být letos TIGER ELVIAPRO FIFA15 LAN, ovšem z těch samých důvodů se lanka překládá na 19.9.2015. Našeho hráče tak čekají poslední dva eventy a pak hurá na Fifa 16, která by měla vyjít cca za měsíc. S novým dílem čeká Dark Tigers v této sekci pár změn, o nichž vás budeme informovat zase někdy příště.

 

League of Legends

 

Tým tento týden neodehrál žádný soutěžní zápas, proběhlo pár Team rankedů, ale kvůli dovoleným nebylo možné se sejít. Dovolené v týmu končí 5.9.2015 a pak se můžeme těšit na tryhard a nějaké ty turnaje.