Novinka - LoL tým dostal invite do Hitpoint Masters

LoL tým dostal invite do Hitpoint Masters

LoL tým dostal invite do Hitpoint Masters

napsal Michal Hrdlička - 01.07.2018

První sezóna Hitpoint Masters je již minulostí a náš český zástupce v ERL bohužel nesplnil své cíle, ale není třeba házet flintu do žita, protože se velmi rychle blíží druhá sezóna a to znamená nové šance pro CZ/SK týmy a také pro naši organizaci. V první sezóně se náš LoL tým dokázal probojovat až do semifinále, které se hrálo ve Svitavské Fabrice a jakožto nováček skončil na 3.-4. místě.

 

 

Díky tomuto výsledku jsme dostali invite do nové sezóny, který jsme obratem přijali. Spolu s týmy eSuba, eXtatus a Majestic Lions budeme čekat na dva týmy, které doplní kvalifikanti. Proběhnou celkem 2 open kvalifikace, ze kterých postoupí vždy první dva týmy do closed kvalifikace a tam si to rozdají v BO5 duelu o postup do samotné ligy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Start Hitpoint Masters je naplánovaný na 24.7.2018 a už teď můžeme prozradit, že v našem stávajícím týmu dojde ke změnám oproti minulému ročníku, ale to si zatím necháme pro sebe a určitě v blízké době oznámíme sestavu pro Masters ligu. Cíle jsou jasné, tím prvním je, dostat se opět do semifinále a potvrdit výsledek z minulého roku, ale určitě se chceme posunout a dostat se do samotného finále Hitpoint Masters a rozdat si to o slot do ERL.