Novinka - Nová posila pro Hearthstone sekci

Nová posila pro Hearthstone sekci

Nová posila pro Hearthstone sekci

napsal Michal Hrdlička - 06.06.2018

Benko doposud nepůsobil v žádném týmu a DTG je tak jeho první angažmá. Věříme, že se tryout promění ve smlouvu a vyroste u nás v kvalitního hráče. Aktuálně má za sebou sérii úspěchů- 3. místo na Y-Games 2018 a postup na Electro World Series Grand finále. Díky ladderu má zajištěné místo ve slovenském širším výběru pro následující Global Games a vy mu již dnes můžete dát hlas - Hlasuj zde.

 

Sestava: 

Vladimír "HAVAJSMURf" Koutný

Matouš "Bachi" Strmiska

Jiří "Nyrf" Vencovský

Michal "Vlčák77" Vlk

Pavel "Vejvyk" Vejvalka

Benjamín "Benko" Mravec

 

Benko navíc má už se soutěžením zkušenosti a tak do týmu nebereme úplného nováčka. Dokázal vyhrát např. školní Mistrovství Slovenska v badmintoně. Jeho zálibou je matematika, kde už si také připsal úspěchy v krajském kole matematické olympiády a matematika je rozhodně dobrá schopnost k hraní Hearthstone. Benko má tedy rozhodně na čem stavět a je jen na něm, jestli se šance chytí a posune se v karetním světě o stupínek výše.

 

Vyjádření předsedy DTG, Michala "hurvajs" Hrdličky

Maximální strop 6ti HS hráčů byl naplněn. Tohle místo jsme si nechávali pro super nabídky, např. pro Mattyho, kterého nakonec ulovil Panda do Eclotů, atd. Ale po scoutingu Benka jsme se rozhodli dát poslední místo právě jemu. Hráč nás oslovil na Y-Games 2018, kde jsme sledovali jeho hry. Hráč má podle mě obrovský potenciál a proto jsem se rozhodl, dát mu šanci, i když věřím, že Tryout je tu zcela zbytečný, tak pořád tu máme tým, se kterým si musí alespoň trošku sednout. Věřím, že zapadne a stane se stálým členem sestavy.