Novinka - League of Legends a Hearthstone na Y-Games 2018

League of Legends a Hearthstone na Y-Games 2018

League of Legends a Hearthstone na Y-Games 2018

napsal Michal Hrdlička - 31.05.2018

Do Bratislavy se vypravíme již zítra, protože celý turnaj začíná v 9:00 a pokračuje přes celý den až do nedělního večera. Dva dny plné přednášek, výstav, youtuberů, dalších různých doprovodných aktivit a pro nás nejdůležitějších eSports turnajů, to je festival Y-Games, který je tu již pátým rokem a Dark Tigers jsou pravidelným účastníkem.

 

Díky letošnímu postupu CS:GO sekce na finále Hitpoint Masters, náš tým na Y-Games neuvidíte, ale po delší době vypravujeme League of Legends tým, se kterým jsme dříve na Y-Games také dokázali sbírat úspěchy. Jedno druhé a jedno třetí místo již pro naši organizaci dokázali hráči v minulosti získat, nyní však myslíme ještě o stupínek výše. Tentokráte máme cíl jediný, vyhrát! Zároveň však jsme nohama na zemi, protože pořád máme mladý tým, pro který to bude první BYOC zkušenost.

 

Sestava Y-Games 2018

 

 Ondrej "Wondro" Kenda
Dominik "DyBer" Beran
Lukáš "Skot" Bělohlávek
Jan "shy jan" Mlnářík
Dominik "Ovčák" Šilhánek

 

Hearthstone hráčům se naopak na Slovensku nedaří a jako jediná sekce v historii Dark Tigers ještě nemá z Y-Games „bednu“. I když letos jedeme v oslabené sestavě tří hráčů, tak to třeba bude naopak ku prospěchu a povede se nám dosáhnout nějakého pěkného umístění.  

 

Sestava Y-Games 2018

Vladimír "HAVAJSMURf" Koutný
Michal "Vlčák77" Vlk
Pavel "Vejvyk" Vejvalka