Novinka - Vlčák77 a HAVAJ součástí Jarní Sklizně

Vlčák77 a HAVAJ součástí Jarní Sklizně

Vlčák77 a HAVAJ součástí Jarní Sklizně

napsal Vojtěch Pres - 20.04.2018

Vodafone Jarní Sklizeň je vyvrcholení prvních dvou měsíců seriálu MČR v mobilních hrách a postoupí do něj 16 nejlepších hráčů, kteří po dva měsíce pilně sbíraly body v PLAYzone nightcupech i na ladderu. Nejlépe si vedl kapitán týmu eSuba Oldřich "Faeli" Mahdal, který je tak favoritem na vítězství v celém turnaji. Celá TOP16 je oseta stálicemi naší herní scény a bude tedy velmi zajímavé sledovat komu se podaří "urvat" jisté místo na MČR.

 

 

Mezi TOP 16 hráčů, kteří se účastní PLAYzone turnajů a sbírají body na ladderu, se probojovala dvojice našich hráčů.  Michal "Vlčák77" Vlk společně s Vladimírem "HAVAJSMURf" Koutným budou tedy naše dvě želízka v ohni. Konkurence ostatních hráčů však bude obrovská, a tak věříme, že kromě umu zafunguje i pověstné RNG štěstíčko. Pojďme se podívat na jejich decklisty, na kterých jde vidět jejich týmová práce. Decklisty všech hráčů najdete na stránkách PLAYzone.cz.

 

Deckylisty:

Vlčák77Quest Druid, Cubelock, Quest Rogue, OTK Shaman

HAVAJSMURfQuest Rogue, OTK Shaman, Quest Druid, Cubelock

 

Z 16ti hráčů se čtveřice nejlepších dostane přímo na letošní MČR! Motivace je tedy obrovská a kluci se cítí připraveni! Turnaj se odehraje systémem double-elimination při formátu conquest BO5 s jedním banem. Na sobotní a nedělní odpoledne si tedy nic neplánujte, neboť oba dva dny se začíná ve 14:00, všechno můžete podrobně sledovat na streamu twitch.tv/coolprima, na kterém budou naši kluci potřebovat Vaši podporu! 

 

Bracket: