Novinka - CS:GO hlási změnu na AWP hráče

CS:GO hlási změnu na AWP hráče

CS:GO hlási změnu na AWP hráče

napsal Vojtěch Pres - 17.04.2018

Po V4 a boomu okolo, přišla jistá odmlka okolo naší CS:GO sekce. Byla zde spousta práce v kvalifikacích a také se sestavou. Tým se složil prakticky pár dní před kvalifikací na V4 a právě díky postupu tým držel pohromadě, i když nebylo jisté, jak si to celé sedne. Nakonec se hráči domluvili, že budou spolu pokračovat i po V4 a udělali jednu změnu v sestavě.

 

Se sestavou se rozloučil  Lukáš "capseN" Koláčný, kterému děkujeme za reprezentaci naší organizace. Zbytek týmu tak čekal nelehký úkol, najít vhodného pátého hráče a zároveň zvládnou kvalifikace do Cool ligy a Hitpoint Masters. Vše se povedlo tak napůl, protože úspěšnou kvalifikaci do Hitpoint Masters zastínilo nezvládnutí postupu do Prima Cool ligy.  

 

 CS:GO tým na V4 ještě společně.

 

Po nestabilních výkonech, tréninkovém výpadku a napjaté situaci mezi vedením a hráči jsme rádi, že právě nyní přichází zpráva, že hledání je u konce! Posledním hráčem, který v tuto chvíli zapadá do naší skládačky, je slovenský sniper a talentovaný střelec Dominik "NIO" Maxian, jež do nedávna působil v týmu Aliquis. Hráči začali ihned trénovat, protože na nás čeká spousta práce, neboť jen hodiny zbývají do startu Hitpoint Masters, ve které máme vysoké ambice a nečeká nás tam nic jednoduchého! Držte palce a stay DTG!

 

Vyjádření kapitána týmu Tomáše "Tomkeejs" Tomky

Jak všichni víte, tak přibližně týden po V4 jsme se rozloučili s capsenem. Tuto kapitolu bych už nechtěl nějak podrobněji rozebírat a jediné co k tomu řeknu je, že s capsenem jsme si absolutně nerozumněli jako lidi ani jako hráči, a proto jsme učinili tento krok. Delší dobu jsme nemohli sehnat žádnou náhradu, ale konečně se přeci jen podařilo. Myslím, že máme tu nejkvalitnější náhradu, kterou jsme si mohli přát a doufám, že nám to bude společně fungovat. S Dominikem jsem už před pár lety hrál takže vím co od něj čekat. Teďka už nezbývá nic jiného než se pečlivě připravovat na Hitpoint ligu a začít hrávat ONS turnaje, ať se zúčastníme i první sklizně.

 

Sestava CS:GO týmu:

 

Tomáš ''Tomkeejs'' Tomka

Ondřej "EYO" Šťastný

Dominik "NIO" Maxian

Luboš "Tusi" Tusjak

Sebastián "beastík" Daňo