Novinka - Tiger Masters HS LAN #1 souhrn

Tiger Masters HS LAN #1 souhrn

Tiger Masters HS LAN #1 souhrn

napsal Vojtěch Pres - 08.04.2018

V sobotu se konal již tradiční LAN turnaj s názvem Tiger Masters HS LAN #1 od portálu Topgaming. Náš tým vyrazil v kompletním složení do pražské herny Re-Load, kde jsme bojovali o prizepool 10.000 Kč a vítěz bral přímý postup na finál Tiger Masters, které se odehraje na podzim. O motivaci tedy bylo rozhodně postaráno.

 

Po dvou kolech swissu jsme museli své ambice krotit, protože tři naši hráči měli 0:2 a zbytek 1:1. Nikdo už si nemohl dovolit ve zbylých 4 kolech prohrát. To se povedlo Bachimu, který se skóre 5:1 postoupil z 2. místa, Nyrfovi, který dokázal otočit na 4:2 a postoupit z 5. místa. Otočit se povedlo i HAVAJSMURfovi, ale tomu už to k postupu nestačilo a končí na 12. místě. Vlčák i Vejvyk to bohužel nezvládli a končí v poli poražených se skóre 2:4.

 

V playoffs, které tvořili z větší části hráči eSuby se nám podařilo vyhrát obě své čtvrtfinále, Nyrf poráží Bendeho z týmu eEriness, Bachi zvítězil nad hráčem eSuba.Ecoo. Přichází tedy semifinále a Nyrfovi se do cesty postavil Vanik, který byl doposud suverénní až na prohru s Bachim v 6. Kole swissu. Nyrf tento zápas zvládá a postupuje do finále, ve kterém už na něj čekal Findan, který si dokázal poradit s naším druhým hráčem Bachim. Ten dokázal zopakovat výsledek ze swissu a porazit Vanika v zápase o 3. místo. Ve finále Nyrf bohužel nezvládá svůj souboj s hořícím provázkem a prohrává 1:3.

 

Pořadí naších hráčů:

 

2. místo - Jiří "Nyrf" Vencovský

3. místo - Matouš "Bachi" Strmiska

12. místo - Vladimír "HAVAJSMURf" Koutný

31. místo - Pavel "Vejvyk" Vejvalka

32. místo - Michal "Vlčák77" Vlk

 

 

Přímý postup na Tiger Masters tak utekl Nyrfovi o chloupek, ale i tak jsme nadmíru spokojeni s 2. a 3. místem, což by jsme před lankou rozhodně brali.