Novinka - Preview Hitpoint Legends

Preview Hitpoint Legends

Preview Hitpoint Legends

napsal Vojtěch Pres - 30.03.2018

Třetí offline turnaj, kterého se během týdne účastníme, bude tolik očekávaná akce Hitpoint LEGENDs, jenž se bude konat tuto neděli na půdě pověstné Fabriky ve Svitavách. Podařilo se nám něco skvělého, když jsme se přes open kvalifikaci dostali do Hitpoint Masters, ze které jsme spolu se 3 týmy postoupili na LEGENDs, budeme bojovat nejen o zajímavý prizepool, ale také o postup do Evropského poháru. Poslední zmíněnou odměnu obdržel turnaj na základě spolupráce s vydavatelem samotné hry, společností Riot Games.

 

 zdroj: Hitpoint.cz

 

Aktuálně se naše LoL sekce připravuje na dvoudenním bootcampu v Praze, ze kterého pojedeme společně do Svitav, kde nás v sobotu čeká populární MEDIA day, odkud Vám na našem instagramu přineseme zákulisní fotky! Samotné zápolení začíná v neděli, čeká nás druhé semifinále, ve kterém se utkáme o postup do finále s celkem eXtatus! Předběžný čas zápasu je naplánován na 15:00, o případné změně Vás budeme na našich sociálních sítích informovat.

 

 zdroj: Hitpoint.cz

 

S naším soupeřem jsme v základní, online, části prohráli v poměru 2:1, když jediná naše výhra byla z důvodu kontumace. I tak si na eXtatus věříme, a nebudeme se chtít nechat zahanbit. Do karet by mohl hrát formát BO5, který dává týmům spoustu prostoru na manipulaci. V případě vítězství vyzveme ve večerním finále vítěze duelu eSuba/Majestic Lions.

 

Veškerý obsah turnaje bude streamován na adrese twitch.tv/hitpointcz

 

Držte nám palce! #DTGHYPE