Novinka - Rocket League sekce v sobotu do Re-Loadu

Rocket League sekce v sobotu do Re-Loadu

Rocket League sekce v sobotu do Re-Loadu

napsal Vojtěch Pres - 28.03.2018

Poslední 4 týdny probíhalo na portále Topgaming.eu kvalifikační zápolení o 8 slotů na první MČSR kvalifikační turnaj ve hře Rocket League. Pro většinu tuzemských hráčů, našich borců nevyjímaje, jde o jedinečnou příležitost, jelikož na domácí scéně moc offline turnajů není.

 

Pro 8 celků je nachystán Double - elimination bracket, přičemž jednotlivé hry budou hrány způsobem BO7, tudíž nás nečeká nic lehkého! Na konci však může být odměna, na kterou máme zálusk. Pro nejlepší tým je připraveno finanční ohodnocení ve výši 6000 Kč, a navíc si vítěz tohoto turnaje zajistí již slot na podzimní MČSR, jehož součástí bude poprvé i turnaj ve hře Rocket League.

 

 

Pokud chcete sledovat průběh zápolení našich borců, máme pro Vás připravený bracket a z akce je připraven stream na twitch kanále ReLoad.

 

Bohužel se s námi na akci však nepodívá Lauty, kterého čekají povinnosti v Anglii, kde bude pomáhat legendárnímu celku fnatic. Držíme samozřejmě palce! Jeho pozici tak obsadí další kvalitní hráč 6blue a doplní tak dvojici Nalmon a Peroxidd.

 

Podaří se završit úspěšné období naší organizace i v titulu Rocket League?