Novinka - Tomáš "Tomkeejs" Tomka: "Ten pocit se nedá popsat"

Tomáš "Tomkeejs" Tomka: "Ten pocit se nedá popsat"

Tomáš "Tomkeejs" Tomka: "Ten pocit se nedá popsat"

napsal Vojtěch Pres - 16.03.2018

Zdarec Tomkeejsi, pojďme se vrátit k tomu úvodnímu momentu, jaký to byl pocit, když jste zvládli poslední kolo proti Teamu Gravity?

Ahoj, no ten pocit se nedá ani popsat. Ve chvíli, kdy Team Gravity rushoval „Ačko“, bašťa jim dal stopku a byli jsme 5v1 tak každej začal na TS řvát a radovat se! :-D

 

Zavládla se spoluhráči na TeamSpeaku po zmíněném momentu zasloužená euforie?

Všichni z toho byli absolutně nadšení a radovali se. Já osobně neměl ani co říct a stále jsem tomu nechtěl věřit. (smích)

 

Všichni si uvědomují, že v Maďarsku nebudete favority, avšak nikdy neříkej nikdy. S jakými ambicemi pojedete na V4?

No pokusíme se dokázat, že když dostaneme dobrý podmínky a čas, tak na to máme. Myslím si, že nemáme co ztratit a můžeme jen překvapit. Snad se nám podaří urvat aspoň nějakou tu mapku a potěšit naše fanoušky.

 

 

Pojďme se podívat na Vaši přípravu, spoléháte spíše na individuální dovednosti hráčů, anebo jste připravili i nějaké nadstandartní týmové taktiky?

Prvních pár dní jsem byl tak nemocný, že jsem nezvládal ani trénovat a pak měli kluci 2 týdny odpolední. Každopádně všichni jsme se snažili hrát aspoň individuálně a teďka se snažíme do toho dát úplně všechno. Nějaký taktiky samozřejmě máme, ale spíše se snažíme hrát z defaultů.

 

Sledovali jste se spoluhráči losování skupin? Co říkáte na vaše soupeře ve skupinách?

Určitě ano, bylo skvělé vidět, že jsme chytli nejlepší tým na světě FaZe, což mě těší už jen z toho důvodu, že si proti nim budu moct zahrát. GameAgents si myslím, že jsou hratelný a HellRaisers? Sám nevím co od toho zápasu očekávat.

 

Pro všechny je to životní turnaj, těšíš se na atmosféru soubojů především s FaZe, kteří jsou velkým tahákem?

Samozřejmě, že se na to těším. Jak se to blíží, tak na to myslím víc a víc. Osobně si myslím, že atmosféra bude dobrá v každým zápase.

 

Poslední slova, která bys chtěl vzkázat fanouškům?

Doufám, že nás přijdete podpořit alespoň na stream, když né v hale. Případě nezapomeňte sledovat naši událost na Facebooku nebo Instagram, kde najdete všechny informace o našem působení na V4 festivalu.