Novinka - Postupujeme na Hitpoint Legends!

Postupujeme na Hitpoint Legends!

Postupujeme na Hitpoint Legends!

napsal Vojtěch Pres - 16.03.2018

Naše Lol sekce má za sebou neskutečně dlouhou sérii oficiálních zápasů, které začali již minulý víkend night cupy na PLAYZone a TopGamingu, přes měsíční Finálovou sérii, až do Hitpoint Masters. Právě v poslední zmíněné lize na nás čekali během tří dnů, tři poslední zápasy, které měly určit náš osud. Ve hře bylo mnohé, kromě posílení morální odolnosti týmu, tak šlo zejména o slot na oznámený turnaj HITPOINT Legends, který se koná 1.4. ve svitavské Fabrice!

 

Nezačali jsme však vůbec dobře a v úterý jsme se museli sklonit před úřadujícím mistrem, týmem eSuba. Prohra nás neskolila a další den jsme byli plně nachystáni do dalších bojů.

 

 

Vše nám začalo hrát do karet, jelikož celek Inside Games až v den zápasu ohlásil změnu času, což mělo za následek technické vedení našeho týmu 1:0. Ihned v další hře jsme dokázali potvrdit ambice našeho týmu a připsali jsme si důležité vítězství 2:0!

 

 

Včera nás čekalo vyvrcholení našeho působení v online části, proti nám se postavili houževnatí Majestic Lions, pro které to byla taktéž důležitá BO3 série. Úvodní hru jsme začali dobře již v early game, avšak náš soupeř se po našich chybách dostal zpátky do zápasu, finální teamfighty jsme však ovládli a šli do vedení 1:0. Druhá hra šla opět do našich spárů, což znamená jedno -  náš celek se ukáže na Velikonoční neděli ve svitavské Fabrice, kde je čekají vypjaté BO5 série. O našem konečném pořadí v tabulce a tedy seedu pro LEGENDs se však ještě rozhodne.