Novinka - Preview 5. kolo ERL: derby na závěr

Preview 5. kolo ERL: derby na závěr

Preview 5. kolo ERL: derby na závěr

napsal Vojtěch Pres - 15.03.2018

Včera se nám podařilo udělat důležitý krok ve snaze zajistit si Hitpoint LEGENDS, neboť jsme zvítězili 2:0 v sérii proti celku Inside Games. Bohužel diváci sledovali jen jedinou hru, čas té první hráči IG posunuli v den zápasu, což není v souladu s pravidly, byli tak penalizování kontumací a startu zápasu byl za stavu 1:0 pro nás.

 

5. kolo Hitpoint Masters:

Soupeř:  Majestic Lions
Datum: 15.3.2018
Čas: 18:00
Poslední zápasy ML: 1:2 EXT, 0:2 ESB
Poslední zápasy DTG: 2:0 IG, 0:2 ESB, 2:0 INV, 1:2 EXT
Stream: twitch.tv/hitpointcz

 

Zvládli jsme se oklepat z porážky od eSuby, chceme na to však navázat. Dnes nás čeká závěrečné dějství online části Hitpoint Masters, postup na offline finále se nám hodně přiblížil, ale je potřeba udělat i závěrečný krok. Vyzveme Majestic Lions, které po BO3 sérii s námi, čeká další vypjatý duel proti Inside Games. Dnes by se tak o mnohém mělo rozhodnout.

 

Náš soupeř se aktuálně pohybuje na 5. místě tabulky, ovšem má za sebou pouze dva zápasy, oba s největšími favority. Nejprve padla smečka lvů 2:0 s eSubou, o týden později si s ní poradil i eXtatus, který zvítězil 2:1. Dnešní protivník má tak stejnou bilanci s největšími favority jako my, a to jen podtrhuje důležitost dnešního zápasu!