Novinka - Preview 4. kolo ERL: teď nebo nikdy

Preview 4. kolo ERL: teď nebo nikdy

Preview 4. kolo ERL: teď nebo nikdy

napsal Vojtěch Pres - 14.03.2018

Bohužel včerejší prohra s favorizovanou eSubou nám v boji o postup na Finals příliš nepomohla, ale naopak nás může motivovat do dalších bojů, které nás tento týden ještě čekají.

 

4. kolo Hitpoint Masters:

Soupeř:  Inside Games
Datum: 14.3.2018
Čas: 18:00
Poslední zápasy IG: 0:2 EXT, 2:0 INV
Poslední zápasy DTG: 0:2 ESB, 2:0 INV, 1:2 EXT
Stream: twitch.tv/hitpointcz

 

Je před námi náš předposlední duel v online části Hitpoint Masters, pokud se chceme podívat na samotné offline finále, které je určeno pro 4 nejlepší, musí dnes bezpodmínečně zvítězit a věříme, že pro to uděláme maximum!

 

Inside Games vstoupili do ligy dvojicí zápasů v jeden den, dokázali si, i s lehkými problémy, poradit s outsiderem z iNvolute, ale byli zastaveni rozjetým eXtatusem. Jejich situace je obdobná té naší, a to jen znásobuje důležitost celého tohoto zápasu!

 

Pokud máte čas a chuť, jistě zavítejte na Hitpoint.cz stream, neboť od 18:00 to bude velká show! Věříme, že s vítěznou tečkou pro náš celek, neboť ta by znamenala výrazné zvýšení šancí na offline finále celé tuzemské ERL.

 

Připomínáme, že ani tak náš program tento týden zdaleka nekončí a LoL nastoupí i v 6. dnu po sobě do některého z turnajů, protože ve čtvrtek bychom měli v rámci posledního vystoupení v Hitpoint Masters vyzvat Majestic Lions.