Novinka - Týdenní přehled #4

Týdenní přehled #4

Týdenní přehled #4

napsal Michal Hrdlička - 19.08.2015

Hearthstone

 

Tým vyrazil v sobotu do Re-Loadu, kde ho čekala již tradiční Fujitsu Lan, tentokráte s čílem 14. Vzhledem k dovoleným jsme vyslali do Prahy tři hráče: Galmoda, Matýska a Alanduse.  Galmod a Alandus vypadli ve skupině a Matýsek se probojoval do TOP8, kde vypadl v prvním kole proti hráči agymus. Matýsek zároveň z Re-Loadu hrál i turnaj Fireside Gathering Championschip, který byl zajímavý tím, že vítěz tohoto tunaje postupuje do kvalifinace na Road to Blizzcon, jejíž finále se hraje v O2 aréně. Matýskovy se povedlo postoupit do TOP64, kde vypdává. V pondělí se Anarovi podařilo probojovat do TOP8 ve Finském turnaji s názvem Hearthstone.fi Monday Night Community Tournament #39, prokletí TOP8, jež se nás drží od spuštění DTG, tak nadále pokračuje. To rozhodně není důvod ke skepsi, protože jednou to prolomit musíme.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

V nedělním One Night Stand Cupu se týmu podařilo získat první ocenění. Po prohře v semifinále nad eSubou 13:16 získáváme 3. místo a 11 MČR bodů. Zápas proti eSubě byl velmi vyrovnaný a napínavý, jak jste mohli vidět na našem novém Twitch kanále, který měl právě v neděli streamovací premiéru. Ve streamování chceme pravidelně pokračovat nejen v CS:GO a můžete se těšit i na profesionální komentář. V MČR žebříčku, který vidíte na obrázku držíme stále 5. pozici.

 

 

Fifa 15

 

Schulzinho se v neděli na portále Topgaming zúčastnil posledního turnaje do CGS Summer, který se tentokráte hrál pouze s týmy z MLS. Obsadil 2. místo, když ve finále nestačil na Nalmona. Do finále CGS Summer tak s přehledem postupuje a již tuto neděli bude bojovat o prizepool 100 Eur.

 

 

League of Legends

 

Minulý týden jsme mohli přivítat novou LoL sekci, která se nyní pod vedením Micáka sehrává v TR na westu. Pojďme se tedy podívat do tabulek dlouhodobých lig. V MČR bodování máme stále 8. pozici, naopak v Season 2 (viz. obrázek) držíme pěkné 1. místo. Cílem je postoupit na obě offline finále.

 

 

Vedení

 

Jak jsem již avizovali výše, spustili jsme Twitch channel a to doprovází i spuštění youtube channelu, kde budou záznamy, movie a jiná videa. Na Twitch channelu se můžeme těšit na pravidelné streamování CS:GO, LoL a Hearthstone turnajů, které náš tým/ hráč bude hrát. Chceme to doprovodit zajímavými soutěžemi a záznamy povedených her uložíme na youtube channel. Vybrané turnaje pak oživíme i profesionálním komentářem. Další stream s komentářem bude již tento čtvrtek v CS:GO. V poslední době se doslova roztrhl pytel s obrázky, pozadím apod. za tohle vše bych chtěl poděkovat svému realizačnímu týmu, který je velkým přínosem pro DTG.