Novinka - Známe náš program na V4

Známe náš program na V4

Známe náš program na V4

napsal Vojtěch Pres - 09.03.2018

Jistě jste již všichni zaregistrovali, které soupeře nám los přidělil do skupiny na blížící se akci v Maďarsku. V4 Future Sports Festival startuje již za 2 týdny, a proto Vám přinášíme program našich zápasů ve skupině. Do Budapeště odlétáme již v úterý, protože v následujících dnech náš čeká focení, natáčení, seznámení se s prostory a v neposlední řadě také příprava na samotný event.

 

Páteční ráno budete mít ve škole, či v práci zpestřeno naším úvodním duelem, který odehrajeme na hlavní stage a bude tedy i vysílán na streamu! Našim soupeřem bude v 9:00 tým HellRaisers, který si v posledním období prošel určitými změnami, kompletně z něj vymizela československé stopa, ale je připraven se poprat o úspěch.

 

 

V odpoledním programu, tentokrát již bohužel mimo stage a stream, což je škoda vzhledem k atraktivitě soupeře, vyzveme aktuální světovou jedničku, tým FaZe Clan. Poslední zápas ve skupině bude s celkem GameAgents, ve kterém se dost možná, podle zpráv letících tuzemskými weby, představí i slovenské duo.

 

Všechny zápasy proběhnou systémem BO2 a my věříme, že se nám, i s pořádnou dávkou štěstí, které ke hře neodmyslitelně patří, podaří postoupit do nedělního playoffs!

 

Pokud máte zájem sledovat náš postup akcí, nezapomeňte sledovat událost na facebooku, kde nepřijdete o žádné informace z dění na V4!