Novinka - Preview 2. kolo ERL

Preview 2. kolo ERL

Preview 2. kolo ERL

napsal Vojtěch Pres - 05.03.2018

Úvodní týden ERL Hitpoint Masters nám nevyšel podle představit, padli jsme s favorizovaným týmem eXtatus v poměru 2:1. Pro všechny vážné zájemce, zde je shrnutí našeho úvodního vystoupení a na Youtube HITPOINTCZ se již nachází záznamy prvního týdne!

 

Záznam 1. kola proti týmu eXtatus. 

 

Další týden je před námi a s ním také naše další bitva, ve které budeme sahat po našem prvním vítězství!

 

2. kolo Hitpoint Masters:

Soupeř: iNvolute
Datum: 6.3. 2018
Čas: 18:00
Stream: twitch.tv/hitpointcz

 

Náš zápas odstartuje druhý týden letošní Hitpoint Masters, tentokrát se postavíme podobně mladému a ambicióznímu celku iNvolute, pro který bude duel s námi premiérou v soutěžích od organizátora HITPOINT.cz. Nebudeme chtít nechat nic náhodě a v souboji dvou mladých celků bereme pouze výhru!

 

Zápas by měl začít v úterý po 18. hodině a bude, jak již klasicky všechny zápasy od Hitpointu, vysílán na twitch kanále Hitpointu o komentář by jej měla doplnit známá jména tuzemské scény, střídající se trio Petr „Xnapy“ Jirák, Michal „Bronko“ Šembera a Pavel „Mozilla“ Klaban.

 

Kluci z LoL sekce vyhlížejí zápas s velkým očekáváním a my společně s nimi, neboť věříme, že se nám podaří společně odstartovat éru výher, kterou bychom se chtěli dostat až na samotný offline event, kde bude čtveřice nejlepších týmů bojovat o hodnotné ceny a slot na Evropský pohár.