Novinka - ERL 1. kolo - eXtatus vítězí 2:1

ERL 1. kolo - eXtatus vítězí 2:1

ERL 1. kolo - eXtatus vítězí 2:1

napsal Vojtěch Pres - 01.03.2018

Čas velkého zápasu se netrpělivě blížil, celou středu jsme vyhlíželi start Hitpoint Masters s pořadovým číslem 9. Liga, které jsme součásti měla začínat již v úterý, ovšem kvůli technickým potížím se zápasy posunuly. Ani dnes vysněný start nebyl úplně ideální, neboť se náš soupeř, tým eXtatus nedostavil včas do lobby před první hrou a z toho důvodu se první hra musela kontumovat. 

 

„Hráči eXtatusu nebyli včas připraveni pro první zápas v sérii proti Dark Tigers. Důvodem byla nepřipravenost klientu jejich marksmana Filipa "Hiro Hai" Nguyena. Vzhledem k veřejně dostupným pravidlům nesplnili patřičné podmínky a byli postiženi ztrátou první hry. Zbytek série však proběhl bez dalších komplikací,“ komentuje rozhodnutí za Hitpoint.cz Jiří „Johanides“ Bananides.

 

Za stavu 1:0 pro nás se po technické výhře pokračovalo již regulérním bojem na Summoner's riftu. Druhá hra nám však bohužel nevyšla a nedošlo tak k překvapivému ukončení série. Náš soupeř předvedl během druhé hry dobrý výkon především v macro hře, díky které nás přehrál a my jsme v první oficiální hře museli kapitulovat. Stav byl však 1:1 a vše bylo otevřené!

 

Bohužel ani rozhodující hra nešla podle představ, již od pick & ban fáze ukazoval náš soupeř své kvality a stačilo mu pouhých 23 minut na ukončení hry. Nedá se svítit, bez jediné killu z naší strany se vyhrát zkrátka nemůže, ale nevěšme hlavy! Příležitostí na reparát a kvalitní výsledek bude ještě spousta.

 

Děkujeme Vám za podporu na streamu, příště to vyjde! Záznamy her by měly být v brzké době dostupné na youtube Hitpoint.cz.