Novinka - Lauty se stává náhradníkem Fnatic

Lauty se stává náhradníkem Fnatic

Lauty se stává náhradníkem Fnatic

napsal Vojtěch Pres - 26.02.2018

Poslední dny byly především ve znamení CS:GO sekce, ale nyní se přesouváme do úplně jiných vod.  Petr „Lauty“ Lauterkranc bude hostovat v legendární organizaci fnatic! Ano čtete správně! Lauty doplní Rocket League řady populární organizace, známé především díky CS:GO a LoL sekci.

 

Na tuzemských turnajích by se však stále měl pohybovat v aktuální sestavě v našich barvách. Jednomu z největších talentů tuzemské scény se tak podařilo to, o čem sní většina dalších československých hráčů, nejen z řad Rocket League. Ve fnatic se Lauty ukáže jako back up pro RLCS a především na Gfinity Elite Series v Anglii! Společně držíme Lautymu palce a věříme, že nabyté zkušenosti přenese i do tuzemské scény!

 

Vyjádření Lautyho

Zdravím, moje jméno je Petr Lauterkranc a ve hře mám přezdívku Lauty. Rocket League hraju již 2 roky a po 2 letech jsem konečně dosáhl toho, co jsem chtěl už od té doby, co jsem objevil e-sport a to se připojit k jedné z největších e-sport organizací na světě. Momentálně jsem na pozici 4. hráče u Fnatic a to kvůli back upu pro RLCS, což je světový šampionát, ale hlavně jak leader týmu na gfinity elite series v Anglii. Momentálně jsem na dovolené ve Vegas, ale jakmile se vrátím, tak hodlám věnovat svůj čas Rocket League, abych Fnatic nezklamal.