Novinka - Souhrn UNIZA Masters 2018

Souhrn UNIZA Masters 2018

Souhrn UNIZA Masters 2018

napsal Michal Hrdlička - 20.02.2018

Skupinová fáze CS:GO turnaje se vyvíjela bez potíží, bez prohry jsme postupovali do playoff, které začínalo již v sobotu večer. V úvodních dvou zápasech jsme dokázali navázat na dobré výkony a připsat si tak 9 vítězných map po sobě. Pak však přišel hoževnatý tým Gunrunners, který nás zaskočil v BO3 sérii na obou mapách a na nás tak čekal zápas v lower bracketu, ve kterém jsme potkali tým Pyctophobia. Bohužel i tento soupeř byl nad naše síly a s turnajem jsme se tak rozloučili na 5. - 6. místě.

 

 

V Hearthstone jsme se snažili dostat přes swiss formát do následné TOP8, bohužel se to povedlo jen jednomu hráči. Do TOP8 postoupil pouze Vlčák77, který se ovšem s turnajem loučí hned v 1. kole. Bachi skončil první pod čarou, tedy na 9. místě, zajímavostí je, že je to jeho 4 akce kde končí první pod čarou. Na 15. místě se umístil Nyrf, který měl solidní rozjezd, ale po prohraném bratrovražedném souboji s Bachim se mu přestalo dařit. Vejvyk a HAVAJSMURf končí na 30. respektive 31 místě.

 

 

UNIZA Masters tak pro náš tým dopadla neúspěšně, ale nedá se nic dělat, přijdou další akce a věříme, že společně s Vaší podporou budeme úspěšní!