Novinka - DTG a nový League of Legends tým

DTG a nový League of Legends tým

DTG a nový League of Legends tým

napsal Michal Hrdlička - 16.08.2015

Vítám u nás novou League of Legens sekci, o které jsme vás informovali již ve čtvrtek na našich Facebook stránkách. Jedná se o jádro týmu z eRencontre gaming, které doplnili dva hráči. Necromartin na Topu a Alucard2231 jako AD Carry. Dnes si představíme jednotlivé hráče a také mrkneme na vyjádření manažera týmu.

 

Sestava:

 

 Martin "Necromartin" Jucha - Top

 Milan "SeMike" Vavro - Jungle

 Aleš "Androsis" Hrdina - Mid

 Kuba "Alucard2231" Koudela – AD Carry

 Daniel "Rasen" Predajna - Support

 

 Michal "Viva" Faltýnek – Coach

 Michal "Micak" Vašina – Manažer

 

 Martin „Necromartin“ Jucha

Našeho Toplanera můžete znát především ze svého twitch channelu, kde pravidelně streamuje svoje hry.  Hráč, kterému nejvíce sedí Kayle, považuje za největší úspěch vítězství na Y-Games, na které se letos opět chystá nebo 2. místo v Nextgen. Než k nám Necromartin přišel, působil v týmech jako Cybor Factory, Inside Games, Ensox nebo např. Endarin.

 

 

 Milan "SeMike" Vavro

Posledním působištěm našeho nového Junglera byl tým Inside Games, kde dokázal vybojovat 3. místo na Asus Finals 6, což s 2. místem na LoLconu 2014 považuje za největší úspěch. Hrál také za Cyber Gaming Dragons, fReak Gaming a Infernity gaming. Obvykle hráči přechází z Jungle na Top, ale Semike to měl naopak, kdy z Topu přešel do jungle a tam si oblíbil hrdinu Amumu.

 

 

 Aleš "Androsis" Hrdina

Mid bude v Dark Tigers hájit hráč, který nejraději hraje za Ahri a prošel tak jako jeho spoluhráči řadou týmu: Inside Games, Ensox, Erct, Bite, Gunrunners, Endarin a eEriness. Na otázku co považuješ za největší úspěch, jsem dostal odpověď: „ Asi Lancraft, který jsme Thrownuli.“ Kdo sledoval tu skupinu, tak dá Alešovi jistě za pravdu.

 

 

 

 Kuba "Alucard2231" Koudela

Hráč, který nejraději hraje s Vayne je pro vedení Dark Tigers známým, protože loni působil u nás v ITG a podařilo se mu vybojovat dvě druhá místa a to na Asus Finals 6 a LoL Lancraftu 2014. Jeho posledním týmem je eSuba, se kterou dokázal vyhrát v pražském Re-Loadu Topgaming Lan párty, kde ve finále padlo i slavné Fraternitas.

 

 

 

 Daniel "Rasen" Predajna

Support, který má v oblibě Nautila či Threshe má také za sebou řadu úspěchů. Z těch nejaktuálnějších je to vítězství na Topgaming Lance (s Alucard2231), vítězství na Asus Finals 8 a 2. místo na Lancraftu. To vše v barvách eSuby, které do nedávna hájil. Dříve hrál také za týmy Gunrunners, Cyber Gaming Dragons, Endarin.

 

 

 

Vyjádření  Michala "Micak" Vašiny, manažera týmu:

Po problémech v minulé organizaci jsme byli nuceni vyhledat nové zázemí. Shodou okolností jsem navázal kontakt s Dark Tigers, kteří se tou dobou potýkali s absencí hráčů ve své sekci. Po krátké domluvě jsme došli k závěru, že máme společné cíle. Tím pádem je mi ctí, že můžeme hájit barvy Dark Tigers a doufám, že s klukama uspokojíme jak samotné vedení, tak hlavně fanoušky! Doufám, že v příštích měsících budete stát u nás a držet nám palce s pozdravem celá League of Legends sekce.