Novinka - CS:GO sekce s historickým úspěchem

CS:GO sekce s historickým úspěchem

CS:GO sekce s historickým úspěchem

napsal Vojtěch Pres - 05.02.2018

Včerejší noc byla náročná, ráno ještě náročnější, ale nyní se na celou kvalifikaci můžeme podívat bez emocí a s odstupem. Podařilo se nám v konkurenci československých týmů dokráčet až na samotný vrchol, kdy budeme společně s týmem eXtatus reprezentovat Česko a Slovensko na mezinárodním turnaji V4 Future Sports Festival v Budapešti. Nejen, že jsme museli projít přes open kvalifikace, ale včera i přes closed kvalifikaci, ve kterém nás nečekali vůbec lehcí soupeři.

 

V úvodním kole se naše sestava postavila Teamu Universe, se kterým jsme jako jediní odehráli v turnaji BO3 sérii na všech třech mapách. Po úvodní prohře na mapě Mirage (10:16), jsme zvládli pick soupeře - mapu Inferno v poměru 16:10. Stejným výsledkem jsme dokázali ovládnout i decider, kterým byl Cobblestone.

 

David "KAPARZO" Lacina a jeho Team Gravity nám stál v cestě při následující, nejdůležitější sérii. Dva vítězové druhého kola si zajistili totiž dva sloty na samotnou akci do Maďarska. Mapu Mirage jsme tentokrát zvládli v poměru 16:11 a následoval tolik nepopulární Nuke. Po dvou identických, vyrovnaných polovinách se šlo do prodloužení, které jsme zvládli!

 

Postupujeme tak do Maďarska na V4 Future Sports Festival, kde se 4 pozvané týmy (Virtus.pro, mousesports, HellRaisers, FaZe) a 4 kvalifikanti, mezi kterými jsme i my, utkají o prizepool v hodnotě 500 000€ a to vše proběhne 23.3.2018 - 25.3.2018.

 

 Kompletní osmičku doplní ještě jeden tým z Polské kvalifikace.

 

Gratulujeme klukům, neboť jejich heroický výkon byl neuvěřitelný!