Novinka - Try-out CS:GO sekce s prvním úspěchem

Try-out CS:GO sekce s prvním úspěchem

Try-out CS:GO sekce s prvním úspěchem

napsal Vojtěch Pres - 31.01.2018

Ve druhé kvalifikaci na V4 Future Sports Festival se utkalo více než sedm desítek týmů. Cíl byl jasný, postup do národního finále, v němž se osmička týmů utká o dvě postupová místa na samotný event. Přes první kolo jsme se dostali za pomocí freewinu, v tom druhém se nám podařilo porazit slovenský tým GHE TEAM. Následně jsme si poradili s dalším slovenským týmem X-finity.

 

Odolnost našeho potencionálního týmu se ukázala v předposledním zápase proti celku "Musíš mířit na tělo", kdy kluci dokázali postoupit až v prodloužení. Poslední klání dnes nad ránem bylo s týmem "thinking", v BO3 sérii jsme dokázali soupeře zdolal v poměru 2:1 a v ranních hodinách postoupit do národního finále. Do národního finále, které se odehraje v neděli, jsme se kvalifikovali spolu s týmy eXtatus, Universe, 2FAST2FURIOUS, SSD, Gunrunners, Team Gravity a Gromatic esports. 

 

Sestava

 

Tomáš "Tomkeejs" Tomka

Ondřej "EYO" Šťastný

Lukáš "Capsen" Koláčný

Luboš "tusi" Tusjak

Sebastian "beastik" Daňo

 

Výsledky

 

TOP 64 Dark Tigers 16:3 GHE TEAM
TOP 32

Dark Tigers

16:5 X-Finity
TOP 16 Dark Tigers 19:17 MMNT
Čtvrtfinále Dark Tigers 2:1 thinking

 

Vyjádření předsedy Michala Hrdličky

 

Již v prosinci jsme navázali komunikaci s Tomášem, kterého jsme požádali o sestavení týmu. Oslovili jsme ho především díky předchozí spolupráci, která byla pozitivní a přinesla mnoho dobrých výsledků. S vidinou spousty času na testování jsme se pustili do práce a sestava se aktuálně vykreslila tímto způsobem. CS:GO tým v této sestavě odcestuje také do Žiliny na první LAN turnaj, UNIZA Masters. Připomínám, že tým je stále v testovacím období a teprve následujících pár týdnů ukáže zdali s těmito hráči podepíšeme smlouvy. Nicméně už teď je jasné, že pokud dojde ke změnám, tak to budou spíše změny kosmetické.