Novinka - Nový manažer pro Hearthstone sekci

Nový manažer pro Hearthstone sekci

Nový manažer pro Hearthstone sekci

napsal Michal Hrdlička - 01.01.2018

S Novým rokem u nás vítáme novou posilu pro Hearthstone sekci, na post sekčního manažera nastupuje Jakub „Countdowner“ Mašát, který u nás působí již dva měsíce na zkoušce. Nyní se tedy stává oficiálním členem našeho týmu a my věříme, že jeho hráčské zkušenosti z předchozích let, pomůžou k lepší koordinaci mezi cíli organizace a hráčskými výkony.

 

 Countdowner ještě jako hráč našeho předchůdce, týmu ITG.

 

Zároveň jsme se rozhodli neměnit sestavu pro rok 2018 a všem dát šanci do nové sezóny. Se změnou pravidel Bllizardu ovšem nastávají nové situace, se kterými se hráči budou muset poprat. Nyní budou muset být silnější i na ladderu, což ne každému vyhovuje. Ladder však není jediným měřítkem, protože jsou tu ještě CZ/SK turnaje a dlouhodobé soutěže, ve kterých budeme působit. Je toho hodně nového a před Countdownera jsou postaveny velké cíle a my věříme, že je všechny zvládne.

 

Sestava:

 

Vladimír "HAVAJSMURf" Koutný 

Matouš "Bachi" Strmiska

Jiří "Nyrf" Vencovský

Michal "Vlčák77" Vlk

 

Jakub "Countdowner" Mašát - manažer

 

Vyjádření Jakuba „Countdowner“ Mašáta

Zdravím všechny fanoušky Dark Tigers, jsem Jakub "Countdowner" Mašát a doufám, že mé působení na pozici managera sekce Hearthstone povede k větší slávě našeho teamu. Pro rok 2018 plánuji pro sekci větší vytížení v oblasti tuzemských turnajů, ale rád bych, aby kluci byli připraveni na větší akce typu Dreamhack či na nové turnaje, které bude pořádat sám mocný Blizzard. Kluky rád povedu k úspěchu, který určitě dorazí.