Novinka - Fifa sekce s novou sestavou

Fifa sekce s novou sestavou

Fifa sekce s novou sestavou

napsal Vojtěch Pres - 22.12.2017

Sezóna 2017 je u konce a naši Fifa sekci provází do té nové sezóny větší změny v sestavě. Ačkoliv se Tomáš “rSp17” Smrtník stal mistrem Slovenské republiky, tak v Dark Tigers končí. Důvodem je časová vytíženost a také nové cíle naší Fifa sekce, které jsou letos více v zahraničí. Z podobných důvodů se musíme rozloučit i s Richardem “MrRici” Růžičkou, který dokázal zvítězit například v CZC.cz Playstation cupu. Děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme mnoho štěstí i úspěchů jak v tom virtuálním, tak i v reálném životě.

 

Mistr Slovenské republiky pro rok 2017 rSp17.

 

Osamoceného Štěpána “RIIJK” Sobockého doplní nový hráč, jímž je Lukáš “T9Laky” Pour, který skončil na 2. místě na poslední lance v Dolním Benešově. Oba dva by se krom CZ/SK scény měli soustředit i více na zahraničí a s tím spojený Global series. Hned po nové roce se naše nová dvojka zúčastní 2v2 turnaje v Magdeburgu, kde se bude hrát opět v prostředí fotbalového stadiónu.

 

Sestava Fifa sekce

 

Štěpán "RIIJK" Sobocki

Lukáš "T9Laky" Pour

 

Vyjádření Lukáše “T9Laky” Poura

Ahoj, jsem strašně rád, že jsem se mohl stát členem sekce Fifa v Dark Tigers. Doufám, že teď už teda s mým spoluhráčem Riijkem vytvoříme kvalitní dvojku a prokážeme kvalitu a budeme společně úspěšní.