Novinka - CS:GO sekce se ocitá bez Tomkeejse

CS:GO sekce se ocitá bez Tomkeejse

CS:GO sekce se ocitá bez Tomkeejse

napsal Vojtěch Pres - 21.11.2017

Naší CS:GO sekci se rozhodl opustit její dlouhodobý kapitán a In-Game leader Tomáš "Tomkeejs" Tomka. Aktuální sestava k nám přišla po vydařené QD Lan akci, kterou dokázala ovládnout. Následně triumfovala i na MSR a skončila na 3. - 4. místě jak na finále Tiger Masters, tak i na MČR.

 

Poslední víkend se však hrála, po odstoupení týmu eXtatus, baráž o poslední slot do Hitpoint Masters ligy, ze které se týmy kvalifikují na HITPOINT Finals. Skvělý úvod proti týmu ROG Squad nám dal naději na postup, ovšem poslední konkurent Team Universe, předčil všechny a získal své místo v lize. Následně se tedy Tomkeejs rozhodl tým opustit. Naše sestava se tak ocitá pouze ve čtyřech a na příchodu posledního hráče do mistrovské sestavy se pracuje.

 

 

Ke svému odchodu se vyjádřil sám již bývalý kapitán Tomáš "Tomkeejs" Tomka.

Byla to neuvěřitelně dlouhá a skvěla cesta. Už je to víc jak rok a půl co jsem společně s eyem založil tým a postupem času se dostávali do podvědomí scény. Toto rozhodnutí bylo rozhodně jedno z nejtěžších, ale bohužel to muselo přijít. Tým opouštím jak z osobních důvodů tak i týmových, ale víc to rozebírat nechci. Všem klukům přeji jen to nejlepší do budoucna a ještě jednou jim i organizaci za vše děkuji.

 

Vyjádření manažera Michala "hurvajs" Hrdličky:

"Skvělá podzimní jízda" asi takto by se dalo nazvat období s touto CS:GO sekcí, ale nic netrvá věčně a za těch pár let zkušeností už odchody, příchody a výměny hráčů chápu jako neodmyslitelnou součást CZ/SK scény. Tomkeejsovi osobně nemohu nic vytknout, protože domluva byla do MČR a poté se uvidí, na druhou stranu si i po rozhovorech s hráči myslím, že to byl unáhlený krok. Aktuálně jsme si s hráči promluvili a dohodli se, že se pokusíme najít nového in-game leadera, zároveň si tým zvolil nového kapitána, který se stává Kozlik. Je třeba si však přiznat, že Tomkeejs byl velmi důležitý článek týmu a bude velmi těžké najít někoho, s kým si tým sedne jak herně, tak i lidsky. Času na to máme dost a začátkem sezóny bude vše jasnější.