Novinka - Týdenní přehled #3

Týdenní přehled #3

Týdenní přehled #3

napsal Michal Hrdlička - 12.08.2015

League Of Legends

 

Po rozpadu LoL týmu, zbyli osamocení  Milan "Immy" Matras a  Jan "Lexinek" Mikeš. Měli jsme v plánu sestavit tým okolo Immyho, ale bohužel jednání se nepovedla a tak i Immy ukončuje své působení pod DTG. Tímto mu děkuji za cca 1,5 roku, který pod mým vedením strávil. Je to velká rána, protože je to jeden z těch inteligentních hráčů s chováním profesionála, navíc s velkou podporou rodiny, kterou tímto zdravím a přeji co nejvíce úspěchů. 

 

 

Starý LoL tým končí, na jeho místo nyní intenzivně hledáme nový tým a myslím, že během pár dnů budeme moci tento tým také přivítat. Lexinek po domluvě přechází do managementu Dark Tigers.

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Tým tento týden nehrál soutěžní zápasy, ale jedna důležitá novinka nastala. Do týmu přibyl na post trenéra, manažera a náhradníka  Kuba „Defaultzz“ Novák. Oficiálně jsme ho již přivítali, ale jelikož je to celý ¾ rok, kdy ho přesvědčujeme, že ten tým ho potřebuje, tak vítání není nikdy dost. Tak tedy ještě jednou u nás vítám Defaultzze a přeji pevné nervy. :D V následujícím týdnu se představíme na Topgaming kvalifikaci a ONS.

 

 

   Na fotce z Asus Finals 7 vidíme Kubu ještě jako hráče v barvách ITG, s bývalími i současnými Teammates

 

Hearthstone

 

Spousty kvalifikací a turnajů přináší každý týden různé portály pro hru Hearthstone. Velké části z nich se účastní i naši hráči a my si tedy shrneme pouze ty nejlepší výsledky hráčů Dark Tigers za minulý týden. Nejlépe si vedl Anaro, který dokráčel pro TOP4 v CyberProGame Challenge, hned za ním se drží Regeedz, který se dostal do TOP8 na turnaji ESL open cup #6. O víkendu se koná v Pražském Re-Loadu Fujitsu Lan #14, kam se náš tým chystá v počtu minimálně 4 hráčů.

 

Fifa 15

 

Navzdory tomu, že Schulzinho má už 14 dní dovolenou, pořád vévodí průběžnému pořadí v CGS Summer navíc byl nasazen do TOP 8 na TIGER ELVIAPRO FIFA15 LAN, která se uskuteční 29.8.2015 v Re-Loadu a bude to největší Fifa15 Lan s maximálním Prizepoolem 14 000 Kč. Hrát se bude i o věcné ceny a aktuálně je to pro Dakr Tigers vrchol sezóny ve Fifa15, vždyť vysíláme šampióna Season 1 na portále Topgaming, obhájí Schulzinho post jedničky?