Novinka - CS:GO sekce končí třetí na MČR 2017!

CS:GO sekce končí třetí na MČR 2017!

CS:GO sekce končí třetí na MČR 2017!

napsal Vojtěch Pres - 13.11.2017

Brněnské výstaviště poslední víkend ovládl e-sport. Od pátku 10.11 probíhaly boje na několika frontách, naše zraky se upínaly především na CS:GO sekci, do které byly vkládány velké ambice. 

 

Skupina „B“ začala v pátek dopoledne utkáním s Gunrunners na mapě Mirage, která se přes úvodní zaváhání začala následně vyvíjet v náš prospěch. V 7. kole jsme se konečně za „T“ stranu dostali do vedení, které jsme uhájili až dokonce. Tomáš "zyored" Cvaniga byl následně s ratingem 1.51 nejlepším hráčem duelu.

 

 

Následoval BO3 Group Winners match, kde se nám postavila eSuba. Bohužel pro nás jsme nedokázali uhrát příliš kol a po soupeřově první mapě, kterou jsme prohráli 1:16, následoval náš pick Cobblestonu, kde eSuba potvrdila formu, se kterou na MČR přijela a po výhře 16:3 si zajistila postup do semifinále.

 

Nás tedy čekal BO3 Decider Group match proti týmu MARVO Esports. Poučení z duelu s eSubou přišlo již v pick fázi, kdy naši CS:GO hráči zabanovali Inferno. Soupeř volil první mapu, kterou byla Cache. První polovina skončila nejtěsnějším možným výsledkem 8:7, měli jsme tedy o něco lepší výchozí pozici do té druhé. Našim klukům skvěle sedla následná „CT“ strana, díky které jsme soupeřův pick zvládli! Vlastní pick mapy Mirage se ukázal jako skvělá volba, jelikož kluci od začátku udávali za „CT“ stranu tempo hry a konečné skóre 16:2 bylo tomu důkazem. Díky výhře 2:0 jsme byly tedy v semifinále!

 

 

Nový den a nová šance, tak by se dala popsat situace před sobotním dopoledním duelem s celkem Alza.Extatus, favoritem celého MČR. Sázka na pick mapy Nuke v první polovině vycházela, bohužel pak soupeř ukázal své kvality a nedal nám již mnoho příležitostí se předvést. Podobně by se dala popsat i jedna z nejsilnějších map Extatusu, tedy train. Kde to byl právě náš semifinálový soupeř, který nechtěl od začátku nechat nic náhodě a díky výhře 16:2 získal postup do finále MČR 2017.

 

Po semifinálové prohře na nás tedy zbylo dělené 3.- 4. místo a . Poděkování patří nejen klukům za předvedenou hru, jelikož v posledních měsících dokázali, že mezi elitu CZ&SK scény určitě patří, ale taky Vám divákům, za podporu, kterou nám dáváte!

 

Děkujeme i všem partnerům, kteří nás podporují! 

Tiger Energy Drink , Topgaming, Playcentrum, Gamersgear