Novinka - CS:GO sekce se chystá na MČR.

CS:GO sekce se chystá na MČR.

CS:GO sekce se chystá na MČR.

napsal Michal Hrdlička - 06.11.2017

Los skupin nám předurčil skupinu „B“, v níž se nacházejí kromě nás i týmy Esuba, Marvo Esports a Gunrunners (Pyctophobia). O Esubě již padlo mnoho, jeden z nejlepších celků u nás se spoustou úspěchů, Marvo se na poslední chvíli rozhodli změnit soupisku a budí respekt, v neposlední řadě pak Pyctophobia, neboli nyní již Gunrunners, jsou týmem s nejdrtivějším závěrem v celém e-sport roce, tudíž i oni jsou velkou hrozbou. Společně však věříme, že přejít přes skupinovou fázi nebude problém!

 

 

MČR pro nás začíná již ve čtvrtek, kdy se koná po vzoru velkých turnajů tzv. „Media day“ – tedy focení a další věci s tím spojeny. Samotná skupina pak začíná v pátek dopoledne úvodním BO1 duelem. A následnými dvěma koly BO3 duelů. Ze skupiny postupují dva celky do semifinále (BO3), to je v plánu v sobotu od 9:30, respektive 16:30. Finálový zápas, který doufám, že bude i s naší účastí má start v neděli ve 13:30!

 

 

Po titulu na MSR jsme nezvládli baráž do Hitpoint Masters a obsadili 3. místo na ForGames, tudíž nyní lačníme po dalším cenném úspěchu! Zveme všechny fanoušky Dark Tigers na MČR, aby přišli podpořit naše hráče u příležitost vrcholu letošní sezóny!

 

 

Vyjádření kapitána týmu Tomáše "Tomkeejs" Tomky.

Příprava na mčr je dost individuální, ale já jsem od neděle u kozla a pokusíme se tomu dát vše i co se týmový hry týče. Skupinu máme celkem náročnou a hlavně vůbec nevím, co od těch týmů krom eSuby čekat. Ale věřím, že si s tím nějak poradíme. Naše cíle jsou postoupit minimálně do playoff a jestli nechytneme v semi hned eXtatus tak počítáme určite s top2.