Novinka - Týdenní přehled #8

Týdenní přehled #8

Týdenní přehled #8

napsal Michal Hrdlička - 11.10.2017

Counter-Strike: Global Offensive

 

CS:GO tým tento týden neodehrál ani jeden oficiální zápas, blíží se totiž hned 3 LAN akce po sobě a na ty je třeba pořádně potrénovat. Již tento víkend zamíříme do Bratislavy na TPD Majstrovstvá Slovenska v elektronických športoch, kde se popereme o prizepool 2400 Eur a pořádnou kopu MČR bodů. Bohužel na MSR jedeme s hostem, protože ZED je na dovolené, ale věříme, že jsme vybrali správně, když jsme sáhli po zlínské legendě Sebastianu "beastik" Daňovi, který již ukončil kariéru. Jeho poslední štace byla právě v tomto týmu, ještě když hrál za Inside Games, takže věříme, že si bude s hráči skvěle rozumět.

 

Sestava na MSR 2017:

 

Tomáš ''Tomkeejs'' Tomka

Ondřej "EYO" Šťastný

Tomáš "zyored" Cvaniga

Jiří "KOZLIK" Kozel

Sebastian "beastik" Daňo

 

Nepřehlédněte:

 

TPD Majstrovstvá Slovenska v elektronických športoch - 14.10. - 15.10.2017Hearthstone

 

V sobotu se konalo finále podzimní sklizně na portále PLAYzone. Tam se kvalifikovali naši dva hráči HAVAJSMURf a Nyrf. Nejlepší šestnáctka podzimní sklizně zde bojovala o čtyři postupová místa na MČR. Bohužel ani jednomu z našich hráčů se nepodařilo vyhrát jediný zápas a nyní musí zabojovat v Last call kvalifikaci, jestli chtějí pomýšlet na MČR. Stejně jako CS:GO sekce, tak i celá HS sekce vyjede tento víkend do Bratislavy na MSR. Celý turnaj bude streamovat Czechcloud na svém kanálu a bude se hrát o prizepool 640 Eur.

 

Výsledky:

 

12. - 16. místo - Vodafone Podzimní Sklizeň - HAVAJSMURf

12. - 16. místo - Vodafone Podzimní Sklizeň - NyrfFifa 18

 

O víkendu se konala v pražském herním klubu Re-Load LAN akce s názvem MČSR FIFA 18 1v1 PS4 Kvalifikace #4, které se zúčastnilo trio našich hráčů. Ve skupinách si všichni vedli skvěle a dokázali postoupit do playoffs. Tam jako první vypadl DiDa, který prohrál v osmifinále s Rundy88. O kolo dále, tedy ve čtvrtfinále prohrává svůj souboj i MrRici, když po napínavé BO3 sérii prohrává s Tulipánem. Stejného výsledku dosáhl i rSp17, který podlehl hráči Sirisetsedm. Dobrá zpráva je, že rSp17 se touto lankou definitivně kvalifikoval na MČSR. DiDa to bohužel nezvládl, ale to ho nemusí mrzet, protože druhý den se hrála 2v2 kvalifikace, kde společně se svým bratrem Marcelem uhráli 3. místo a postoupili na MČSR ve 2v2.

 

Výsledky:

 

9. - 16. místo - MČSR FIFA 18 1v1 PS4 Kvalifikace #4 - DiDa

5. - 8. místo - MČSR FIFA 18 1v1 PS4 Kvalifikace #4 - rSp17

5. - 8. místo - MČSR FIFA 18 1v1 PS4 Kvalifikace #4 - MrRici

3. místo - DXRacer MČSR FIFA 18 2v2 PS4 Kvalifikace #3 - DiDa, Marcelo

 

 MrRci a rSp17 v TOP8, za nimi vítěz celého turnaje RIIJK.