Novinka - Týdenní přehled #7

Týdenní přehled #7

Týdenní přehled #7

napsal Michal Hrdlička - 04.10.2017

Counter-Strike: Global Offensive

 

Týden probíhal ve znamení playoff kvalifikace na finále Tiger Masters 2017, které se již tradičně koná na For Games. Celé playoff se hrálo BO3 Double eliminations a hned v pátek jsme začali špatně, když jsme v prvním kole winners bracketu prohráli proti Universe 0:2. Spadli jsme do losers bracketu, kde nás dělila jedna prohra od konce v této soutěži, ale všechny následující zápasy jsme zvládli bez ztráty mapy a splnili si tak první cíl letošní sezóny, kterým byl postup týmu na For Games. Nebylo to zadarmo a celému turnaji předcházel tvrdý trénink, kdy někteří hráči už tu hru nechtěli v životě vidět, ale vyplatilo se a v neděli si tým v rámci tohoto tréninku došel pro 1. místo na ESL v Go4CS:GO, kde si odnesl i prémii 100 Eur.

 

Tiger Masters Playoffs


 

Výsledky:

Postup na finále Tiger Masters

1. místo - Go4CS:GO Europe Cup #271Hearthstone

 

Tento týden byl zatím nejméně aktivní na turnaje, ale i přesto si připisujeme jedno ocenění. Bachimu se podařilo obsadit 3. místo ve čtvrtečním Vodafone MČR Nightcupu a bere 45 MČR bodů, které mu už ovšem k účasti na podzimní sklizni nepomohou. Tam se ale dostali zbylí dva naši hráči HAVAJSMURf s Nyrfem. Oba tak mají šanci dostat se na MČR. Podzimní sklizeň proběhne tento víkend. V pátek ještě Nyrf živil naději v ROG GAME ON kvalifikaci, kde bohužel končí hned v prvním zápase a umisťuje se na děleném 13. místě.

 

Výsledky:

 

3. místo - Vodafone MČR Nightcup #150 - Bachi

13. místo - ROG GAME ON - Nyrf

5. - 8. místo - Vodafone MČR turnajová série #3 měsíční finále - Nyrf

 

Fifa 18

 

V minulém díle jsme se loučili s hrou Fifa17, dnes s radostí vítáme nový ročník. S radostí, protože nám hned první týden přinesl tři ocenění. Již ve středu se naši hráči DiDa a MrRici zúčastnili Invite LAN turnaje s názvem CZC.cz Fifa18 Playstation cup, kde si to rozdali ve finále. MrRici byl úspěšnější a odnáší si Playstation VR. Hned ve čtvrtek jsme ve spolupráci s Topgamingem pořádali DARK TIGERS INVITE CUP, kterého se zúčastnilo 12 hráčů, což je pěkné číslo. DiDa obsadil 3. místo, celý turnaj vyhrál RIIJK a odnáší si 1000 Kč + vstup zdarma na další offline akci, která se uskuteční již tento víkend v Re-Loadu. Naše Fifa sekce tam samozřejmě nebude chybět, DiDa a rSp17 budou v sobotu hrát 1v1 kvalifikaci na MČSR a MrRici v neděli 2v2 kvalifikaci na MČSR. Víkend Fifa18 je tedy před námi a doufáme, že bude stejně úspěšný jako tento první týden.

 

1. Místo - MrRici, 2. místo - DiDa, 3. místo - Tulipan 

 

Výsledky:

 

1. místo - CZC.cz Fifa18 Playstation cup - MrRici

2. místo - CZC.cz Fifa18 Playstation cup - DiDa

3. místo - DARK TIGERS INVITE CUP - DiDa

5. - 8. místo - DXRACER MČSR PS4 KVALIFIKACE #25 - MrRici