Novinka - Týdenní přehled #6

Týdenní přehled #6

Týdenní přehled #6

napsal Michal Hrdlička - 27.09.2017

Counter-Strike: Global Offensive

 

CS:GO tým minulý týden odehrál první turnaj od Quietus Day v plné sestavě a bez větších problému si dokráčel pro 1. místo. Z HAL3000 MČR ONS cupu si odnáší 35 bodů a zároveň se kvalifikoval na měsíční finále, které se odehrává dnes. Celý týden probíhal ve znamení tréninků, protože hned zítra nás čeká důležitá kvalifikace na portále Topgaming, odkud postoupí dva týmy na For Games, celý turnaj bude BO3 double elemination.

 

Výsledky HAL3000 MČR ONS cupu:

 

TOP 32 Dark Tigers 16:3 hahacrew (mirage)
TOP 16 Dark Tigers 16:8 GODS (cobllestone)
Čtvrtfinále Dark Tigers 16:7 Vajíčka se zelím (mirage)
Semifinále Dark Tigers 16:5 nuly (mirage)
Finále Dark Tigers 16:3 Trust.Universe (nuke)

 

Hearthstone

 

Hearthstone sekce se ve čtvrtek zúčastnila nightcupu na PLAYzone o MČR body, nejlépe tam dopadl Nyrf, který došel do TOP 8, Bachi skončil v TOP 32 a HAVAJSMURf v TOP 64. V pátek se konala třetí kvalifikace ROG GAME ON, kde se nejlepších 8 hráčů kvalifikuje na offline finále. Jediný, kdo je z našeho týmu stále ve hře o postup, je Nyrf. Ten 3x po sobě skončil v TOP 16, má 80 bodů a na postup mu zatím chybí 20 bodů. Tento pátek je poslední sběr, tak snad se zadaří a i na této akci budeme mít svého zástupce. V neděli se konal poslední online turnaj série Tiger Masters na Topgamingu. Celý rok hráči sbírali body do tabulky a nyní je již známá TOP12, která postupuje na For Games. Na celkovém 8. místě se umístil HAVAJSMURf, který je zároveň jediným kvalifikovaným hráčem DTG, i přes to, že se Bachimu povedlo v posledním turnaji ukořistit 3. místo. Bohužel to nestačí a zůstává tak před branami postupu na 17. místě. Nyrf končí v Tiger Masters na 47. místě.

 

Výsledky:

 

TOP 8 - Vodafone MČR Nightcup #149 - Nyrf

TOP 16 - ROG GAME ON - #3 CZSK - Nyrf

3. místo - TIGER MASTERS HS 2017 #37 - Bachi

 

  Finální pořadí TIGER MASTERS

 

Fifa 17

 

Dnešním dílem se loučíme s hrou Fifa 17, jež přinesla pro hráče DTG 3 ocenění. V červenci vyhrál MrRici jednu z mnoha DXRACER MČSR PS4 online kvalifikací a i tím si zajistil účast na MČSR. Zazářil i na lance ve 2v2, kdy se jim povedlo společně s Dankym zvítězit a vyhrát 6.000 Kč. Poslední ocenění získal rSp17, který obsadil 3. místo také na jedné DXRACER MČSR PS4 kvalifikaci. Fifa17 pro DTG moc úspěšná nebyla, ale to nevadí, protože veškeré kroky, které jsme letos učinily, vedly hlavně do nového ročníku a my tak s radostí vítáme hru Fifa18, ve které již dnes můžete vidět naše borce. DiDa a MrRici právě hrají první lan turnaj od CZC.cz.

 

 

MrRici (nalevo), Danky (na pravo) vítězy ve 2v2 LAN v Re-Loadu