Novinka - Týdenní přehled #2

Týdenní přehled #2

Týdenní přehled #2

napsal Michal Hrdlička - 05.08.2015

Hearthstone

Sekce, ve které se toho dělo tento týden zdaleka nejvíce. Začněme u toho, že speciálně pro Hearthstone jsme zavedli bodovanou soutěž s názvem Online hráč měsíce týmu Dark Tigers, kdy si nejúspěšnější hráč odnese prémii 1000 Kč, kterou do soutěže věnoval Wynaut, manažer týmu. Rozhod se tak věnovat svoji měsíční odměnu za práci v Dark Tigers, což je velmi pěkné gesto týmu. Protože již od června funguje náš HS tým, tedy ještě před zveřejněním Dark Tigers, tak máme jméno výherce pro měsíc červenec. Hráčem měsíce červenec se stává  Lukáš „Galmod“ Jarolím.

 

 

Kromě řady online turnajů, kde hráči bojují o Blizzcon body se i náš hráč Galmod účastnil Asus RoG Summer 2015. V Helsinkách se hrálo o prize pool 25 000$ a už TOP16 brala 250$ na hráče, takže postup ze skupiny byl jasný cíl. To se bohužel nepodařilo a Galmod, tak jako zbytek České výpravy končí ve skupině. Nicméně to byla velmi dobrá zkušenost pro našeho hráče, který je nyní na zasloužené dovolené.

 


 

Fifa 15

 Schulzinho se tento týden nezúčastnil žádného turnaje, po dvou vítězstvích na Topgaming turnajích si tak v CGS Summer drží 1. pozici, která zajišťuje postup na offline finále.

 


 

Counter-Strike: Global Offensive

Tým po Lancraftu sebral veškerou zbylou motivaci a vrhl se do příprav na MČR, kam chceme postoupit a napravit výsledek z Lancraftu. Tým trénuje zatím v nesoutěžních zápasech, ale další část přípravy zahrnují i online turnaje a samozřejmostí pak budou online cupy o MČR body. V tabulce MČR jsme zatím na 4. místě a minimálně takovou pozici si budeme chtít udržet až do offline finále. Nutno dodat, že do tabulky nejsou ještě započítané body za Lancraft 2015.

 

 

 

League of Legends

Po Lancraft se mnoho týmů rozpadlo, přišli nějaké odchody, ukončení kariéry apod. To se nevyhnulo ani nám, kdy odešli tři hráči a zbylo tak pouze duo  Milan "Immy" Matras a  Jan "Lexinek" Mikeš, kteří nyní pracují na nové Line-up, která by byla schopna konkurovat týmům v MČR kvalifikaci a Topgaming Season 2 a dostat se tak na MČR i na Finále Season 2.