Novinka - Týdenní přehled #4

Týdenní přehled #4

Týdenní přehled #4

napsal Michal Hrdlička - 13.09.2017

Counter-Strike: Global Offensive

 

Před pár týdny jsme propustili CS:GO tým okolo Petrika "wEAMO" Raucha a ačkoliv jsme tuto sekci pro letošní sezónu uzavřeli, přišla nabídka, které jsme neodolali a plácli si s týmem pod vedením Tomáše "Tomkeejs" Tomky. Tým, jež v minulosti reprezentoval Inside Games, si hned ve čtvrtek připsal první ocenění pod našim jménem, když obsadil 3. místo ve čtvrtečním Tiger Masters turnaji na portále Topgaming. Získáváme tak 15 bodů a jistotu postupu do kvalifikace na For Games. V MČR klasifikaci si tým drží 4. místo, tam nás čeká ještě tuhý boj o velkou část bodů, které se budeme snažit získat především na MSR 2017 i na ICL v Maďarsku.

 

 

V pondělí 18.9.2017 nás můžete vidět ve finále ZOWIE by BenQ CS:GO cupu, kde budeme hrát společně s týmy eEriness, Gunrunners a HNOYIT o prizepool 22.000 Kč. Nalaďte tak twitch channel grunnex_tv se skvělým komentářem Deviho.

 

Výsledky:

 

3. místo - TIGER MASTERS CS:GO #33

 

Nepřehlédněte:

 

18.9.2017 - ZOWIE by BenQ CS:GO 5v5 Cup - www.twitch.tv/grunex_tv

 

Hearthstone

 

V sobotu se konala největší událost tohoto týdne, kterou byla Vodafone letní sklizeň, odkud se 4 hráči ze 16ti zúčastněných kvalifikovali na MČR. Bohužel našemu jedinému zástupci Nyrfovi se turnaj nepovedl a končí v TOP 12. Chuť si spravil hned v pondělí, kdy se na portále Playzone konalo finále Samsung Galaxy MČR série #2. Nyrf si poradil se všemi soupeři a v turnaji zvítězil, odnáší si tak 2000 Kč a 100 MČR bodů. Druhým zástupcem DTG v turnaji byl HAVAJSMURf, který ovšem končí hned v prvním zápase, kdy podlehl Mattymu z týmu Inside Games. Při pohledu na tabulku podzimní sklizně jsme nadšeni, dva naši hráči jsou totiž stále na prvních dvou místech.

 

 

 

Na portále ESL se rozběhla nová série turnajů, jejíž vrchol bude 8.10.2017 na výstavě GAME ON. Samotnému finále předchází 4 online turnaje, ze kterých 8 nejlepších hráčů podle počtu bodů postoupí. Hraje se o celkový prizepool 13.600 Kč, který je rozdělen jak do online, tak do offline fáze. Hned v prvním turnaji se nám moc nedařilo a nejdále došel Nyrf, který si odnesl 10 bodů za TOP 16.

 

Výsledky:

9. - 12. místo - Vodafone Letní Sklizeň - Nyrf

5. - 8. místo - Samsung Galaxy MČR turnajová série #2 - finále - HAVAJSMURf

1. místo - Samsung Galaxy MČR turnajová série #2 - finále - Nyrf

 

Fifa 17

 

V neděli opět proběhl turnaj v online kvalifikaci na MČSR, jež má pod patronátem portál Topgaming. Všichni naši hráči bojují o účast ve finále na For Games, ovšem turnaj se nám příliš nepovedl. Hned v 1. kole na sebe narazil DiDa s MrRicim. MrRici byl úspěšnější a došel až do čtvrtfinále, kde ho vyřadil Schulzinho. Ovšem nejlépe si z našich vedl rSp17, jež po divokém semifinále s Doli2000 (4:5), prohrává i souboj o 3. místo.

 

Výsledky:

 

5. - 8. místo - DXRACER MČSR PS4 KVALIFIKACE #22 - MrRici

4. místo - DXRACER MČSR PS4 KVALIFIKACE #22 - rSp17