Novinka - Představujeme novou CS:GO sekci.

Představujeme novou CS:GO sekci.

Představujeme novou CS:GO sekci.

napsal Michal Hrdlička - 07.09.2017

Už to vypadalo, že letošní sezónu zakončíme bez CS:GO sekce a po nové se budeme ohlížet až v sezóně další, ale naskytla se jedinečná příležitost v podobě dnes již bývalé sekce Inside Games. I přes velký zájem o tento tým se nakonec rozhodli pro nás a my tak můžeme s velkou radostí přivítat novou CS:GO sekci v Dark Tigers. Dohoda je uzavřena do konce MČR a my věříme, že obě strany budou spokojené a nic nebude bránit v dlouhodobé spolupráci.

 

Vítězství na QD ještě v barvách Inside Games 

 

Sestava v aktuální podobě se dala dohromady po PGWay a hned na Quietus Day dokázala ukořistit první místo. Cíle do konce sezóny jsou jasné, tím hlavním je určitě MČR a Tiger Masters. Ukážeme se i na MSR v Bratislavě a ICL v Maďarsku.

 

Sestava:

 

Tomáš "zyored" Cvaniga

Jiří "KOZLIK" Kozel

Adam "ZeD" Bartko

Tomáš ''Tomkeejs'' Tomka

Ondřej "EYO" Šťastný

 

Vyjádření kapitána týmu Tomáše "Tomkeejs" Tomky.

Během dneška mi přišlo pár dost slušných nabídek, ale já už předem věděl, že mám vybráno. Už nějakou chvilku jsem v kontaktu s majitelem Dark Tigers a pevně věřím, že to je ta nejlepší volba. Pod DTG jsem už v minulosti hrál, takže vím, co od nich čekat. Velmi se s klukama těšíme na nějakou dlouhodobou a bezproblémovou spolupráci a nemůžem se dočkat na nadcházející MSR, kde nás najdete už pod barvama Dark Tigers.