Novinka - Týdenní přehled #2

Týdenní přehled #2

Týdenní přehled #2

napsal Michal Hrdlička - 23.08.2017

Counter-Strike: Global Offensive

 

Minulý týden jsme propustili CS:GO sekci a přišlo nám spousty zpráv, ať už od jednotlivců nebo od celých týmů. My jsme se rozhodli, že do konce MČR CS:GO sekci otevírat nebudeme. Uvažovat o CS:GO sekci budeme až do následující sezóny.

 

League of Legends

 

Z LoL týmu odešli minulý týden dva hráči, Random a Panikawow. Včera se k nim připojil i Cheezy, který dostal lepší nabídku. Ještě týž den jsme se dohodli s kapitánem sekce o ukončení spolupráce. To samé jako u CS:GO platí i u League of Legends. Nový tým budeme plánovat až v nové sezóně. Klukům děkujeme za spolupráci, hlavně bych chtěl pochválit komunikaci kapitána, která byla na vysoké úrovni a může jít příkladem jiným.

 

 Bývalá LoL sekce Tiger Masters kvalifikace v Re-Loadu.

 

Hearthstone

 

Hearthstone sekci se tento týden dařilo hlavně v turnajích MČR série. Nyrf si ve čtvrtek došel pro vítězství ve Vodafone MČR Nightcup #144 a tím si zajistil účast ve finále série, kde ho doplnil HAVAJSMURf, zároveň se posunul na průběžné 1. místo ve sklizni. Finále Vodafone MČR série se odehrálo v pondělí a tentokráte si vítězství na své konto připisuje HAVAJSMURf. Nyrf vypadnul v top8, kde ho vyřadil jeho neoblíbený soupeř Misaks. Tímto vítězstvím se HAVAJSMURf posunul ve sklizni na 1. místo a předskočil tak týmového kolegu, jež je o pár bodů na místě druhém. Za zmínku určitě stojí i 4. místo Bachiho na pátečním Strivewire.

 

Ocenění:

 

 HAVAJSMURf a Nyrf na předních pozicích MČR sklizně

 

Fifa 17

 

Do týmu minulý týden přibyl nový slovenský hráč rSp17, který se hned v neděli ukázal DXRACER MČSR kvalifikaci, kde vybojoval 3. místo, o víkendu nás čeká Lan akce v Reloadu, kde budete moci vidět všechny naše hráče, zároveň se DiDa připravuje na nový ročník Fify, kdy chce hned v úvodu získat výhodu a vydal se na Gamescon odehrát nějaký ten showmatch.

 

Ocenění: