Novinka - Týdenní přehled #1

Týdenní přehled #1

Týdenní přehled #1

napsal Michal Hrdlička - 16.08.2017

Ve “starém” DTG byli naši fanoušci zvyklí na každotýdenní informace o dění v týmu a my jsme se rozhodli tohle týdenní info obnovit. Jelikož poslední 43. díl byl vydán před více než jedním rokem, tak s číslováním začneme od začátku. V dnešním prvním čísle si shrneme dosavadní dění v DTG od rebornu, další díly se pak již budou týkat týdenních souhrnů za období středa-úterý. Článek bude vycházet každou středu ve 20:00 a bude informovat především o výsledcích, stavu, ale i třeba náladě našich herních sekcí, sem tam se objeví i informace o vedení a rozbor určitých kroků, které právě vedení udělalo.

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Dne 10.4.2017 jsme do našich řad přijali vicemistry České republiky v sestavě weAMO, SHOCK, Madmax, luko a Relia. Hned v dubnu se tým zúčastnil Y-Games 2017, odkud si odvezl skvělé 4. místo, ovšem to je jediný a poslední úspěch této sekce. Po květnové lance Tiger Masters CS:GO #1 od portálu Topgaming tým opouští Relia a luko, které o pár dní později doplnili i Madmax a SHOCK. Zároveň to znamená neustálé změny v sestavě a nestabilní výkony. V týmu se vystřídali hráči jako Cannie, Valencio, Cappy, gudeN, blog1ss, d0di (coach) a jiní. Dokonce se opět do sestavy vrátil i SHOCK a Madmax, což se vedení příliš nelíbilo, ale po diskuzi jsme ustoupili. Nakonec Madmax ještě před PGway stihl znovu odejít. Tyto změny negativně ovlivnily jak kvalifikace na RoG, tak kvalifikaci na Hitpoint Masters i poslední lan akci. Poslední týden byl nesmírně důležitý pro CS:GO sekci, protože se hrála kvalifikace na Tiger Masters CS:GO LAN #2, PGway a RoG kvalifikace. Ani v jedné akci se týmu nepodařilo splnit cíl a my jsme se rozhodli sekci propustit. Aktuálně jsme tedy bez CS:GO týmu, našim cílem je nabrat zkušený a stabilní tým a rozhodně nebudeme nikam spěchat.

 

 CS:GO sekce na Y-Games 2017

 

League of Legends

 

Koncem května jsme se rozhodli přijmout League of Legends tým, který předváděl skvělé výkony v nightcupech, a i když se jednalo o nám neznámá jména, rozhodli jsme se dát tomuto týmu šanci. V DTG nám jde především o stabilitu a to tato sekce skvěle splňovala, to se dnešním dnem mění a sestavu opouští midlaner Random a Panikawow, co bude dál zatím ještě nevíme. Aktuálně tým odehrává všechny možné nightcupy a pravidelně se kvalifikuje na jejich měsíční finále.

 

 Aktuální pořadí Tiger Masters 2017

 

 Aktuálmí pořadí MČR Klasifikace

 

Hearthstone

 

Hearthstone byla první sekce, kterou jsme spustili a do našich řad se vrátil HAVAJSMURf společně s Honzou. Oba hráče na začátku provázela neaktivita a Honza musel tým opustit, protože se naplno začal věnovat fotbalu. Po odchodu z Inside Games se k nám přidal Hearthstone manažer Wynaut a sebou si přivedl i dvě nové posily Nyrfa a Bachiho. S nimi přišly i první úspěchy Hearthstone sekce, jako je např. vítězství Bachiho ve finálové série MČR, vítězství HAVAJSMURfa v Tiger Masters #28 a vítězství Nyrfa v Esports Game Arena #3. Aktuálně se HS tým připravuje na Tiger Masters HS LAN #4, která se bude konat 26.8.2017 v Re-Loadu. S příchodem nové expanze tým analyzuje metu a trénují různé decky.

 

  HAVAJSMURf aktuálně na 7. místě v Tiger Masters

 

Fifa 17

 

Dne 10.6.2017 spouštíme i sekci, která vždy DTG zdobila. MrRici se po velmi rychlém jednání připojuje do týmu a to přímo na offline akci v Re-Loadu. MrRici na první LAN akci bohužel neuspěl, ale tento víkend si spravil chuť, když se mu podařilo společně s Dankym ovládnout 2v2 turnaj a zajistit si tak místo na MČSR nejen v 1v1, ale i ve 2v2. Aktuálně se MrRici připravuje na další offline akce v Re-Loadu a vyvrcholení sezóny v podobě MČSR.

 

 

 MrRici s Dankym ovládli 2v2 v Re-Loadu

 

Vedení

 

Jak jsem již informoval výše, tak se do týmu připojil Hearthstone manažer Wynaut, který postupem času dostal na starost všechny herní sekce v DTG, bohužel po neshodách ve vedení byl začátkem srpna propuštěn. Naplánovali jsme také nový design dresů, které jsou aktuálně ve výrobě a ukázat by jsme se s nimi měli již 26.8.2017 na Tiger Masters HS LAN #4. Máme naplánováno ještě pár dlouhodobějších projektů, které si zatím necháme pro sebe, ale jakmile se něco dotáhne, rozhodně vás budeme informovat.

 

 Nový design dresů